A-
A+
Опубліковано 25 лютого 2019 року, 11:30

80% декларацій про відходи підприємці Дніпропетровщини оформлюють онлайн - Валентин Резніченко

У 2019 році підприємці області подали 346 декларацій про відходи. 277 з них - оформили онлайн, повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

 «Електронні сервіси економлять час, роблять адмінпослуги прозорими та зручними. Відтак маємо розширювати їх перелік, наголошує Президент України Петро Порошенко, - розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. - Три роки тому Дніпропетровщина першою в Україні перевела екологічну адмінпослугу в режим онлайн. Нині більшість декларацій про відходи підприємці області оформлюють через Інтернет». 

 Декларацію про відходи можна зареєструвати на сайті https://e-eco.gov.ua/. Там потрібно ввести дані та завірити їх цифровим підписом. Припуститися помилки майже неможливо - система підказує вірогідні варіанти відповіді та не приймає неправильні значення. Про результат розгляду декларації заявника сповіщають через електронну пошту.

Послугу оформлення е-декларації через Інтернет Дніпропетровська ОДА та IT волонтери запустили у 2016 році. Досвід області  поширили на всю країну.

Завантажуємо ще