A-
A+
Опубліковано 06 серпня 2018 року, 10:30

2018-го вже понад 60 сиріт Дніпропетровщини знайшли нові родини – Валентин Резніченко

Понад 60 сиріт області – вже у нових родинах. Саме стільки дітей всиновили з початку 2018-го. Нових батьків малюки та підлітки знайшли в Україні та за її межами. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Кожна дитина має виховуватися в родині. Сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, мріють про маму й тата. Кожен малюк чи підліток стають щасливими, коли знаходять нові сім’ї. На захисті прав дітей-сиріт наголошує Президент України Петро Порошенко. За півроку 2018-го громадяни України та інших держав усиновили понад 60 маленьких мешканців області», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Переважна більшість усиновлених – немовлята і малюки до 3-х років. Та серед тих, хто знайшов нових батьків, є і діти старшого віку, і підлітки.

П’ятеро маленьких українців тепер виховуватимуться за кордоном. Нові батьки – з Італії, США та Канади.

Щоб всиновити дитину, необхідно звернутися до служби у справах дітей за місцем проживання, заповнити заяву та пройти співбесіду. Бажаючих ставлять на облік, допомагають знайти малюка та оформити документи.

Нині на Дніпропетровщині – понад 8,5 тис дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Майже всі вони – під опікою, у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Завантажуємо ще