Опубліковано 26 грудня 2017 року, 14:30

За два роки роботи реабілітаційний центр для учасників АТО прийняв майже 1700 бійців – Валентин Резніченко
Висококласний медперсонал, новітні фізіопроцедури, масаж, допомога психолога та заняття лікувальною фізкультурою. Все – для допомоги АТОвцям. За два роки з часу відкриття реабілітаційний центр для учасників АТО прийняв майже 1700 бійців. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Допомагаємо нашим захисникам відновитися після травм, отриманих на війні. Турбуватися про тих, хто поклав власне здоров’я заради миру в рідній країні – обов’язок держави. На цьому постійно наголошує Президент України Петро Порошенко. Два роки тому відкрили сучасний реабілітаційний центр у Дніпрі, в якому оздоровлюються хлопці з усієї області. За два роки його роботи комплексну реабілітацію пройшли майже 1700 учасників АТО», – зазначив Валентин Резніченко.

Два роки тому у Дніпрі відкрили перший в Україні центр реабілітації АТОвців – при обласному госпіталі ветеранів. Його головна «родзинка» – комплексний підхід до відновлення здоров’я постраждалих під час бойових дій.

«Ми тримаємося на п’ятьох «китах» – це і лікарська допомога, і консультації психіатра та психолога, і лікувальна фізкультура, і масаж. Така комплексна терапія допомагає бійцям відновитися після травм та важких хірургічних операцій, – зазначив в.о. завідувача відділення центру медичної реабілітації учасників АТО Володимир Зайцев. – Вдячні обласній державній адміністрації, за підтримки якої два роки тому відкрили сучасний центр. Тут створені всі умови для повноцінної реабілітації наших бійців».

У реабілітаційному центрі відновлюють здоров’я у першу чергу АТОвці з травмами головного мозку та кінцівок.

«Проходжу реабілітацію в цьому центрі два рази на рік. Завдяки високій кваліфікації лікарів та сучасним умовам виходиш звідси наче нова копійка. Що найприємніше – лікування та всі процедури безкоштовні, все сплачує держава», – поділився полковник у відставці Денис Риболовлев.

Для реабілітації бійців використовують найсучаснішу апаратуру та новітні фізіотерапевтичні методики. Серед процедур – підводний душ-масаж, вихрові ванни, вакуум-масаж, магнітолазерна терапія. Відновити здоров’я також допомагають лікувальні грязі, озокерит та вулканічний пил.

«Спочатку хлопці переважно з побоюванням ставляться до різних процедур та фізичних вправ. До масажиста та психолога не хочуть навіть заходити, – ділиться масажист Дар’я Гуртова. – Але потрохи звикають, та й ми пояснюємо їм важливість такого лікування. Ті, хто в нас оздоровлюється не вперше, приходять на процедури із задоволенням – наче до своїх рідних».

Цьогоріч реабілітаційний центр для оздоровлення АТОвців запрацював у Кривому Розі. Наступного року планують відкрити такі відділення на базі курорту «Солоний лиман» та у Кам’янському.

«Реабілітаційний центр – це не лікарня, а, перш за все, місце, де хлопці можуть відновити своє здоров’я, набратися сил та позитивних емоцій, – сказала радник голови ДніпроОДА Ольга Горб. – З цього року тут можуть пройти реабілітацію і близькі родичі загиблих бійців».

Зазвичай курс реабілітації триває від 17 до 21 дня. Відновити своє здоров’я у закладі можуть всі учасники бойових дій, а також батьки і дружини загиблих АТОвців. Все – безкоштовно. За направленням слід звертатися до сімейного лікаря або безпосередньо до центру за адресою: Дніпро, пл. Соборна, 14.


Вже два роки поспіль АТОвці Дніпропетровщини відновлюють здоров’я у реабілітаційному центрі


З часу відкриття у реабілітаційному центрі оздоровилися майже 1,7 тис бійців


Денис Риболовлев: «Проходжу реабілітацію в цьому центрі два рази на рік. Завдяки високій кваліфікації лікарів та сучасним умовам виходиш звідси наче нова копійка»


Висококласний медперсонал,..


..сучасні фізіопроцедури,..


..масаж,..


..лікувальна фізкультура,..


..допомога психолога – у центрі комплексний підхід до реабілітації


Володимир Зайцев: «Вдячні обласній державній адміністрації, за підтримки якої два роки тому відкрили сучасний центр. Тут створені всі умови для повноцінної реабілітації наших бійців»


Для реабілітації медики використовують найсучаснішу апаратуру


Серед фізіотерапевтичних процедур – магнітолазерна терапія,..


..процедури з покращання кровообігу та зниження болю


Дар’я Гуртова: «Ті, хто в нас оздоровлюється не вперше, приходять на процедури із задоволенням – наче до своїх рідних»


У реабілітаційному центрі хлопці почувають себе наче вдома


Ольга Горб: «Реабілітаційний центр – це не лікарня, а, перш за все, місце, де хлопці можуть відновити своє здоров’я, набратися сил та позитивних емоцій»


Центру реабілітації АТОвців – два роки
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux