Опубліковано 23 грудня 2019 року, 16:01

У Марганці реконструювали ДЮСШ №1

У Марганці реконструювали дитячо-юнацьку спортивну школу №1. Масштабний ремонт зробили вперше за 60 років. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. 

«Оновлюємо інфраструктуру Дніпропетровщини. Це школи, садочки, лікарні по всій області. Серед пріоритетів – і спортивні об’єкти. Адже якісні умови для тренувань – один з головних факторів виховання здорового покоління, – розповів Олександр Бондаренко. – Завершили роботи у Марганецькій ДЮСШ №1. Там вже займаються діти». 

У школі замінили покрівлю, вікна і двері. Утеплили та пофарбували у яскраві кольори фасад. Все оновили і всередині – від комунікацій до підлоги та стелі. Відремонтували душові та роздягальні. Поряд із спорткомплексом спорудили літній майданчик для різних видів спорту.

«Діти та тренери дуже задоволені ремонтом. Більше не тече криша, з вікон не дує. В залі стало значно тепліше. Раніше взимку температура опускалася до 10-12 градусів, нині там – більше 20 градусів», – поділився директор ДЮСШ №1 Едгар Огоновський. 

У Марганецькій ДЮСШ №1 навчаються майже 300 дітей. Вони займаються футболом, гімнастикою, стрільбою, баскетболом, велотуризмом.

У Марганці оновили місцеву ДЮСШ №1

Замінили комунікації, вікна та двері

Тепер в приміщенні тепло

Поряд з будівлею спорудили стадіон

Завантажуємо ще