Опубліковано 12 листопада 2018 року, 11:30

У Дніпропетровській ОДА пройшов тренінг всесвітньо відомого психолога Френка П’юселіка

Як військовий досвід перетворити на власний успіх? У  Дніпропетровській ОДА пройшов тренінг всесвітньо відомого американського психолога Френка П’юселіка. Знання безкоштовно опановували учасники АТО, ветерани, члени їхніх родин, а ще волонтери, психологи та соцпрацівники.

 Френк П'юселік – ветеран в'єтнамської війни, відомий американський психолог. Автор цілого напрямку в сучасній психології. Створив методи та програми  реабілітації учасників воєн, які нині використовуються в різних країнах світу.

«Хочу допомогти учасникам тренінгу перейняти міжнародний досвід роботи з посттравматичним стресовим розладом. Він формувався більше 50 років, тестувався по всьому світу. У ньому зібрані найкращі практики», – зауважив Френк П’юселік.

Він впевнений – робота психолога з ветеранами відрізняється від спілкування з цивільними. Дуже допомагає вища освіта, як бекграунд. Проте фахівець має володіти спеціальними навичками.

«Один із меседжів – ветеранів не варто сприймати, як людей зі складнощами та проблемами. Адже, насамперед, вони мають особливі знання та навички, які поки що ними не усвідомлюються. Успіх – у партнерстві психологів та учасників військових дій. Мудрість та трошки сучасних технологій – ось від чого «виграють» усі, особливо солдати», – сказав Френк П'юселік.

Безкоштовний тренінг зібрав у Дніпропетровській облдержадміністрації близько 300 людей. Це учасники АТО, ветерани, члени їхніх родин, а ще волонтери, психологи та соцпрацівники, зауважила начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка.

Серед учасників – і психолог обласного військкомату Дар’я Бережанська.

«Я вже була на тренінгу Френка П’юселіка в столиці, сьогодні тут із колегами з районів. Дізнаємося більше про ефективну роботу з ветеранами, система реально працює на практиці», – розповіла Дар’я Бережанська.

Учасниця тренінгу поділилася головним меседжем:

«Стрес змінює людину, особливо війна. Тому психологи мають не реабілітувати, а ресоціалізувати ветеранів. Тобто навчати жити в нових умовах із вже набутим досвідом», – пояснила психолог обласного військкомату. 

 Тренінг тривав два дні. Учасники отримали відповідні сертифікати.

Як військовий досвід

 … перетворити на власний успіх?

У  Дніпропетровській ОДА пройшов тренінг

… всесвітньо відомого американського психолога Френка П’юселіка

Знання безкоштовно психологи

...та соцпрацівники

Волонтери

Члени родин

… та самі АТОвці, ветерани

«Хочу допомогти учасникам тренінгу перейняти міжнародний досвід роботи з посттравматичним стресовим розладом», – Френк П’юселік

Робота психолога з ветеранами відрізняється від спілкування з цивільними

Дуже допомагає вища освіта, як бекграунд

Проте фахівець має володіти спеціальними навичками

«Психологи мають не реабілітувати, а ресоціалізувати ветеранів. Тобто навчати жити в нових умовах із вже набутим досвідом», – учасниця тренінгу, психолог обласного військкомату Дар’я Бережанська

Безкоштовний тренінг зібрав у Дніпропетровській облдержадміністрації близько 300 людей

Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux