Підрозділ Національної гвардії України – військова частина 3021 – відсвяткувала 67-му річницю від дня створення. З цієї нагоди в полку влаштували урочистості.
«Місія вам випала важка, але й почесна. Кожен мешканець вдячний вам за те, що сумлінно несете свою варту. І ми можемо спокійно жити, творити, змінювати нашу країну. Бажаю міцного здоров’я, щастя й наснаги. Слава кожному з вас», – привітав військовослужбовців заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Юрченко.
Військовій частині 3021 …
...більше шести десятків років.
«З цієї нагоди бажаю всім здоров’я, миру, благополуччя та плідної праці в ім’я України, в ім’я світлого майбуття», – побажав командир частини Олександр Шур.
Вітання…
…теплі побажання…
…подарунки….
…звання….
Були і приємні несподіванки. Строковики Роман Ярмолюк, Сергій Круковес та Ростислав П’ятник прямо зі стройового плацу відправилися у відпустку. Кажуть, не вірять своєму щастю: вдома не були вже більше року.
«Шість годин на потягу – і вдома, у Черкасах. Відпустка на десять днів, як годиться. Небагато, звичайно, однак побачитися з рідними та перевести дух вистачить», – сказав старший солдат Сергій Круковес.
«Служба подобається, жалітися ні на що: кормлять, одягають, зарплата вчасно», – поділився старший солдат з Кривого Рогу Роман Ярмолюк.
Сержант Вадим Телішевський з Рівного служить у частині 3021 за контрактом. Електрик полку.
«Потрапив у частину, як і більшість, на строкову службу. Сподобалося. Через п’ять місяців підписав контракт. Тут гарні люди, толкове керівництво. Робота у військовій частині виховує дисциплінованість, підвищує відповідальність. Тут ти живеш за принципом: один – за всіх і всі – за одного. Такі якості дуже потрібні в повсякденному житті», – сказав хлопець.
Форма личить не тільки чоловікам….
…а й жінкам…
Катерина Циганкова шість років працює в частині старшим радіотелеграфістом. Жартома називає себе «Радистка Кет». В історії лишила професію юриста-кримінолога – прийшла у військову сферу за чоловіком.
«Вирішили зробити військову службу сімейною традицією, – посміхнулася жінка. – Вже підписала другий контракт. Не шкодую».
Військова частина 3021 …
…відома як підрозділ Нацгвардії України….
…або як полк охорони особливо важливих державних об'єктів.
Дислокується у Дніпрі.