Опубліковано 15 жовтня 2019 року, 14:32

У 2020 році Литва продовжить приймати на реабілітацію АТОвців із Дніпропетровщини

У 2020 році на реабілітацію до Литви продовжать відправляти АТОвців із Дніпропетровщини. Вони відновлюватимуться після травм і поранень у  місті Друскінінкай. Таких домовленостей було досягнуто під час візиту делегації регіону до Литовської Республіки. 

«Ми продовжимо втілювати спільний з Литвою проект, якому вже п’ять років. За цей час реабілітацію у балтійській країні пройшли майже 150 бійців із Дніпропетровщини. Для них це безкоштовно, всі витрати бере на себе Литва», – розповів радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин. 

Як і раніше, лікування проходитиме у реабілітаційному центрі міста Друскінінкай. Протягом місяця бійцям допомагатимуть відновитися після травм опорно-рухового апарату – саме на них спеціалізується заклад. Там використовують сучасні методи терапії, масажі, лікувальні грязі та мінеральні води. Працюватимуть у Центрі і над психологічною реабілітацією АТОвців.

До делегації Дніпропетровщини, яка відвідала із робочим візитом Литву, увійшли представники ОДА, Почесного консульства Литви у м. Дніпро, обласної лікарні ім. Мечникова та Державного університету внутрішніх справ. Вони зустрілися з керівництвом балтійської країни на найвищому рівні. В результаті досягли низки домовленостей щодо реабілітації військових, навчання дітей АТОвців та переселенців у Литві, обміну досвіду між лікарями та налагодження співробітництва між музеями.

Делегація із Дніпропетровщини відвідала реабілітаційний центр в м. Друскінінкай

Литва й надалі прийматиме українських військових на реабілітацію

Завантажуємо ще