Опубліковано
26 червня 2019
року,
17:30
На Дніпропетровщині працює комісія з протидії рейдерству
10603
У Дніпропетровській ОДА відбулося засідання регіональної комісії з протидії рейдерству. Говорили про захист майнових прав інвесторів. Питання набуває особливої актуальності у період жнив, зазначив заступник голови облдержадміністрації Володимир Юрченко.
«Регіональна комісія координує дії поліції, юстиції, Держгеокадастру і підприємців. Все, аби уникнути незаконних захоплень майна. Нині, під час жнив, пильна увага - захисту фермерських господарств та збіжжя. Закликаю підприємців: виник конфлікт - негайно звертайтеся до правоохоронних органів», - зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Юрченко.
Аби швидко реагувати на будь-які незаконні дії проти фермерів, в області працюють й «гарячі лінії», нагадав він.
Завантажуємо ще