Опубліковано 12 листопада 2018 року, 16:30

Каратисти Дніпропетровщини взяли майже півтори сотні медалей на всеукраїнських змаганнях

Спортсмени Дніпропетровщини вибороли 149 медалей на Кубку України з фунакоші шотокан карате серед дорослих та Всеукраїнських змаганнях «Кубок Нації». Першості проходили одночасно у місті Українка. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

На змаганнях Дніпропетровську область представляли спортсмени ДЮСШ № 4 Дніпра, Криворізької міської федерації традиційного карате та Криворізької федерації фунакоші шотокан карате.

На Кубку України з фунакоші шотокан карате спортсмени Дніпропетровщини вибороли 27 медалей, на «Кубку Нації» - 122 медалі.  В обох змаганнях взяли перше загальнокомандне місце.

Кращим спортсменом Кубку України став Олег Рожок, а кращою у «Кубку Нації»- Ірина Бєлашова. Обидва спортсмени – представники ДЮСШ № 4 Дніпра. Тренер тріумфаторів – Валерій Лагутенко.

Загалом у змаганнях взяли участь близько 250 спортсменів з 17 клубів України.