Опубліковано 28 лютого 2019 року, 14:30

17 мешканців Дніпропетровщини відкрили бізнес завдяки грантовій програмі USAID

Власний салон краси, кабінет фізичної реабілітації, еко-майстерня та виробництво шкіряних сумок. Такі підприємства відкрили на Дніпропетровщині переселенці та бійці АТО. Вони стали учасниками грантової програми USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту». Про це повідомили в управлінні економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації. 

«2016-го в Україні стартувала програма агентства США з міжнародного розвитку USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту». Її учасниками стали переселенці, бійці АТО і їхні рідні з 8 областей України. З Дніпропетровщини долучилися 167 людей», – розповіли в управлінні економічного розвитку Дніпропетровської облдержадміністрації.

 Учасники пройшли бізнес-тренінги та отримали юридичні консультації від фахівців. 17 отримали грант на створення малого приватного підприємства. Ще 5 керівників вже існуючих компаній змогли дати нові робочі місця для постраждалих від конфлікту та людей з інвалідністю.

Переселенка з Донецька Ольга Бобровська відкрила власний салон краси у Дніпрі. Жінка отримала грант у 38 тис. грн.

«Понад 15 років я була майстром манікюру та педікюру. Але коли переїхала, то втратила своїх клієнтів. Починала все з початку. Завдяки програмі навчилась оформлювати і вести бізнес. Я люблю свою роботу, люблю людей, мені подобається робити їх щасливими і красивими», – сказала учасниця програми Ольга Бобровська.  

 Учасник АТО, дніпровець Іван Казаєв зміг створити кабінет лікувальної фізкультури.

«До війни я працював хірургом. Але через отримані травми більше не можу повернутися до професії. Вирішив зайнятися реабілітацією. Програма USAID допомогла відкрити власний кабінет», – сказав учасник програми Іван Казаєв.     

 Вардан Сукіасян нині мешкає у Кривому Розі. 2009 року у Донецьку почав займатися продажем металопрокату. Згодом – його виробництвом. Нині фірма чоловіка працює на Дніпропетровщині.

«Я отримав грант у 300 тис. грн. За ці кошти зміг працевлаштувати 10 людей – переселенців, воїнів АТО і людей з інвалідністю», – сказав учасник програми Вардан Сукіасян.   

Кординатор програми USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» на Дніпропетровщині – Жіночий інформаційно-координаційний центр за підтримки Українського жіночого фонду.  

Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux