Опубліковано 16 травня 2017 року, 14:00

У 2017-му відпочили та оздоровилися вже більше тисячі дітей Дніпропетровщини – Валентин Резніченко
З початку року вже понад 1100 дітей Дніпропетровщини відпочили в дитячих центрах області та України. Загалом, у 2017-му оздоровляться близько 190 тисяч хлопців та дівчат, майже половина з них – діти АТОвців, сироти, діти, позбавлені батьківського піклування. Про це повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Незабаром останній дзвоник і канікули. Ми, дорослі, маємо забезпечити дітям цікаве дозвілля в літніх таборах області. Треба створити належні умови для їхнього проживання, харчування, медичного обслуговування, привести до ладу територію, прибрати корпуси», – наголосив Валентин Резніченко.

Готовність оздоровчих закладів області до зустрічі дітей з 1 червня перевірятиме комісія оперативного штабу при ДніпроОДА.

Цьогоріч на Дніпропетровщині діятимуть 855 пришкільних та позашкільних таборів. Найбільше – у Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському та Павлограді. Відвідувати їх дітям можна вже з червня.

Дозвілля юних мешканців регіону організують також у 20 позаміських таборах, 15-ти – за межами області, у дитячих центрах «Молода гвардія» й «Артек».

У 2017-му на оздоровлення дітей заплановано 98,5 млн грн. Це кошти обласного й місцевих бюджетів, а також профспілок, батьків, підприємств, установ і організацій.


У 2017-му відпочили та оздоровилися вже більше тисячі дітей Дніпропетровщини


Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux