Опубліковано 21 лютого 2020 року, 15:03

Стартував набір на безкоштовне навчання сучасним IT-професіям для людей з інвалідністю

Мешканці Дніпропетровщини, які мають інвалідність, можуть безкоштовно здобути професію у сфері IT. Нині розпочалась реєстрація на спеціальні курси. Після їх проходження учасники отримають можливість знайти роботу у провідних IT компаніях України. Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА. 

«Люди з інвалідністю мають право отримувати гідну зарплату, жити повноцінним життям, забезпечувати родини, – зазначили у департаменті. – Подібні курси – гарний шанс для них безкоштовно здобути престижну професію. Навчатимуть ментори з престижних компаній та викладачі провідних українських вишів». 

Бажаючі можуть вже реєструватись на сайті. Учасникам потрібно обрати обов’язкові два курси та від одного до трьох додаткових. Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів. Далі – конкурси на вакантні посади.

З організаційних питань можна звертатися на електронну адресу edu@msp.gov.ua. З технічних – надсилайте повідомлення на support@prometheus.org.ua

Соціальний проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» реалізує Мінсоцполітики разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України».

Завантажуємо ще