До національної ініціативи «Пліч-о-пліч» приєдналися 5 громад Дніпропетровщини
представники Мирівської та Ковельської громад

 Дніпропетровщина приєдналася до національного проєкту «Пліч-о-пліч». У ньому беруть участь 5 громад регіону. Передбачається, що їм допомагатимуть області, які знаходяться подалі від фронту. Про це повідомили в ОВА.

Учасники проєкту оглядають понівечену через ворожу атаку багатоповерхівку

«Національна ініціатива «Пліч-о-пліч» єднає громади України. Тилові допомагатимуть тим, що ближче до передової. Відбудовувати, закривати гуманітарні потреби, втілювати соціальні проєкти, – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. – Дякую всім, хто справою нагадує мешканцям прифронтових територій – вони не самі». 

Потрощений навчальний заклад

Марганецьку громаду Дніпропетровщини підтримає Ковельська з Волині. Червоногригорівську – Смолінська з Кіровоградщини. Нікопольську – Калуська з Івано-Франківщини. Мирівську – Славська з Львівщини. Павлоградську – Білоцерківська з Київщини.

Нарада у Марганецькій громаді

Партнери відвідали території, з якими будуть взаємодіяти. На фінальній зустрічі поділилися: вже намітили плани, а деякі – й передбачили кошти в бюджеті.

Начальник управління економічного розвитку Калуської міськради Юрій Соколовський і міський голова Нікополя Олександр Саюк тиснуть руки

«Ми підготували документи для погодження міжбюджетного трансферту. В першу чергу ці кошти спрямуємо на відновлення медичних закладів Нікополя. Для того, щоб можна було вчасно надавати допомогу постраждалим від прильотів», – зазначив начальник управління економічного розвитку Калуської міськради Юрій Соколовський.

«Також є можливість наших дітей направляти до Калуша для оздоровлення, психологічного розвантаження», – додав міський голова Нікополя Олександр Саюк. 

У будинку через ворожий удар проломлена стіна

На наступному етапі проєкту громади перейдуть до реалізації задуманого.

«Ми підтримуємо Червоногригорівську громаду. Запланували в бюджеті 1 млн грн на відновлення покрівель закладів соціальної сфери та житлових будинків у громаді-форпості», – наголосила керуюча справами виконавчого комітету Смолінської громади Валентина Гетманець. 

Очільники Павлограда та Білої Церкви крокують по модульному містечку для переселенців

«Ця ініціатива – це не лише про фінансові проєкти. Вона об’єднає громади в плані взаємодії в культурі, спорті, соціальних проектах», – наголосив міський голова Павлограда Анатолій Вершина. 

Керівниця проєкту Мар’яна Томин, очільник Павлограда Анатолій Вершина, в.о. міського голови Білої Церкви Володимир Вовкотруб та директорка департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОВА Яна Худенко

Мета «Пліч-о-пліч» – посилити згуртованість та взаємну підтримку громад. Допомогти тим, які постраждали від війни, у відновленні, зміцнити їх.

«Нам приємно, що вже укладено 111 взаємодій. І також ми готуємося до наступного етапу, де будемо шукати партнерство для 150 громад-форпостів», – розповіла керівник проєкту Мар’яна Томин. 

Ініціативу координує Міністерство розвитку громад та територій України.

Представники громад-партнерів з різних регіонів країни

Представники громад-форпостів Дніпропетровщини

Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux