На Дніпропетровщині скасували екстрені відключення електроенергії. Область повернулася до стабілізаційних. Світло вимикатимуть за графіком. Попри це енергетики закликають абонентів споживати електрику ощадливо, аби уникнути масштабних аварій. Про це повідомили у ДТЕК Дніпровські електромережі.
Енергетики кажуть: ситуація в області залишається складною. Ворог серйозно пошкодив енергосистему країни. Обмеження необхідні, щоб збалансувати її роботу.
Світло вимикатимуть згідно з графіком. Окремо для трьох груп абонентів. Розклад – на сайті. Щоб побачити, коли не буде світла, абоненту слід ввести свій населений пункт та адресу.
Спеціалісти закликають мешканців області ощадливо користуватися електроенергією. Особливо у пікові години – вранці та ввечері. У період відключень вимикати побутову техніку з розеток. А коли світло з’явиться – вмикати прилади по черзі.
Це дозволить уникнути масштабних аварій на електромережах та перевантаження.