Опубліковано
15 травня 2015
року,
09:55
Валентин Резнiченко привiтав усiх фанів команди "Днiпро" iз яскравою перемогою улюбленої команди
6403
Голова Днiпропетровської обласної державної адмiнiстрацiї Валентин Резніченко привiтав усiх футбольних вболівальників з яскравою перемогою улюбленої команди.
«Щиро вiтаю! Це неймовiрна перемога! Дякую гравцям, тренеру та командi фахівців, які кожного дня наближали перемогу! Хочу також подякувати інвесторам команди. Пишаюся, тим що я дніпропетровець!».
«Це перемога усієї країни! Вчора вся Україна вболівала за футбольну команду з Дніпропетровська. І хлопці показали, що ми – найкращі. Особлива вдячнiсть Євгену Селезньову за переможний гол», - додав Валентин Резніченко.
Нагадаємо, що вчора футбольна команда "Днiпро" виграла матч-відповідь у італійського клубу "Наполi" та вийшла в фiнал Ліги Європи.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво