Опубліковано
14 травня 2015
року,
18:24
Дніпропетровщина планує підписати Меморандум про співпрацю з Агентством США з міжнародного розвитку
6404
Дніпропетровська область планує підписати Меморандум про співпрацю з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Зараз дніпропетровська та американська сторони визначаються з проектами, у які будуть вкладені інвестиції. Про це йшла мова під час зустрічі в.о. першого заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олега Кужмана з директором USAID Міком Мюллейєм.
«При підготовці проектів ми в першу чергу звертаємо увагу на те, яка користь від них буде території та які результати їх реалізації. Крім того, наше завдання - модернізувати існуючу законодавчу базу про державно-приватне партнерство», - сказав Олег Кужман.
Директор USAID Мік Мюллей наголосив, що інвестори готові вкладати кошти у Дніпропетровську область, але будуть віддавати перевагу довгостроковим проектам.
Сторони також домовилися, як тільки будуть визначені проекти та території регіону для реалізації, експерти USAID проведуть тренінги для всіх учасників проекту. Проекти на розгляд Агентству буде подавати Дніпропетровська облдержадміністрація, органи місцевого самоврядування та громадські об’єднання.
«При підготовці проектів ми в першу чергу звертаємо увагу на те, яка користь від них буде території та які результати їх реалізації. Крім того, наше завдання - модернізувати існуючу законодавчу базу про державно-приватне партнерство», - сказав Олег Кужман.
Директор USAID Мік Мюллей наголосив, що інвестори готові вкладати кошти у Дніпропетровську область, але будуть віддавати перевагу довгостроковим проектам.
Сторони також домовилися, як тільки будуть визначені проекти та території регіону для реалізації, експерти USAID проведуть тренінги для всіх учасників проекту. Проекти на розгляд Агентству буде подавати Дніпропетровська облдержадміністрація, органи місцевого самоврядування та громадські об’єднання.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво