Опубліковано 15 травня 2015 року, 09:55

Валентин Резнiченко привiтав усiх фанів команди "Днiпро" iз яскравою перемогою улюбленої команди
Голова Днiпропетровської обласної державної адмiнiстрацiї Валентин Резніченко привiтав усiх футбольних вболівальників з яскравою перемогою улюбленої команди.

«Щиро вiтаю! Це неймовiрна перемога! Дякую гравцям, тренеру та командi фахівців, які кожного дня наближали перемогу! Хочу також подякувати інвесторам команди. Пишаюся, тим що я дніпропетровець!».

«Це перемога усієї країни! Вчора вся Україна вболівала за футбольну команду з Дніпропетровська. І хлопці показали, що ми – найкращі. Особлива вдячнiсть Євгену Селезньову за переможний гол», - додав Валентин Резніченко.

Нагадаємо, що вчора футбольна команда "Днiпро" виграла матч-відповідь у італійського клубу "Наполi" та вийшла в фiнал Ліги Європи.

Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux