Опубліковано
06 листопада 2017
року,
10:30
У Павлограді продовжується реконструкція пішохідного мосту – Валентин Резніченко
358
Реконструкція павлоградського мосту через річку Вовча продовжується. Він буде зручним і безпечним для пішоходів. Підрядники мають здати об’єкт до кінця 2017-го, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.
«Покращуємо якість життя мешканців кожного населеного пункту. Таке завдання перед владою на місцях ставить Президент України Петро Порошенко, – наголосив Валентин Резніченко. – У Павлограді нарешті стане комфортним і безпечним пішохідний міст, що з’єднує середмістя з парком відпочинку. Його висоту знизили, а для людей з обмеженими можливостями змонтують пандуси й додаткові перила».
Павлоградському мосту для пішоходів більше півстоліття. Прокладали його, коли ще Вовчою ходили судна. За цей час об’єкт став аварійним і потребував глобальної реконструкції. За справу взялася ДніпроОДА.
«Цей міст був незручним для матусь з візочками, людей похилого віку, інвалідів. Тому було прийнято рішення про його реконструкцію, – наголосив мер Павлограда Анатолій Вершина. – Бюджет в нас невеликий і власними силами провести роботи ми не могли. Тому звернулися по допомогу до ДніпроОДА. Роботи йдуть за графіком».
Міст став об’єктом пильної уваги жителів. Павлоградці жваво обговорюють будівництво в соцмережах, в громадському транспорті й на вулиці. Люди з нетерпінням чекають на завершення робіт. Кажуть, тепер матимуть вільний прохід до міського парку.
«Старий міст був незручним. Ходити по ньому – суцільний стрес. Тепер зроблять цивілізований міст. Давно треба було взятися за нього. Якби ще й набережну привели до ладу – взагалі б краса була», – висловила побажання мешканка Павлограду Ольга Юхта.
Наразі оновлення пішохідного мосту в Павлограді – на фініші. Залишилося облаштувати монолітну залізобетонну плиту, установити сходинки, перила й пандуси.
Після реконструкції міст буде завдовжки 90 метрів, завширшки - 3,5. На ньому – ніякого транспорту, виключно – перехожі.
Усі роботи мають завершитися до кінця 2017-го.
Рекоснструкція пішохідного мосту в Павлограді – на фініші.

Залишилося облаштувати монолітну залізобетонну плиту,

...установити сходинки...

...перила...

...й пандуси.

Роботи – обласним коштом.

«Цей міст був незручним для матусь з візочками, людей похилого віку, інвалідів. Тому було прийнято рішення про його реконструкцію, – наголосив Анатолій Вершина. – Бюджет в нас невеликий і власними силами провести роботи ми не могли. Тому звернулися по допомогу до ДніпроОДА».

Він буде безпечним...

...та зручним.

Для павлоградців – це довгоочікувана подія.

«Старий міст був незручним. Ходити по ньому – суцільний стрес. Тепер зроблять цивілізований міст. Якби ще й набережну привели до ладу – взагалі б краса була», – висловила побажання Ольга Юхта.

Після реконструкції міст буде завдовжки 90 метрів,

завширшки - 3,5.

Жодного транспорту, тільки – перехожі.

Роботи йдуть за графіком.

Усі роботи мають завершитися до кінця року.
«Покращуємо якість життя мешканців кожного населеного пункту. Таке завдання перед владою на місцях ставить Президент України Петро Порошенко, – наголосив Валентин Резніченко. – У Павлограді нарешті стане комфортним і безпечним пішохідний міст, що з’єднує середмістя з парком відпочинку. Його висоту знизили, а для людей з обмеженими можливостями змонтують пандуси й додаткові перила».
Павлоградському мосту для пішоходів більше півстоліття. Прокладали його, коли ще Вовчою ходили судна. За цей час об’єкт став аварійним і потребував глобальної реконструкції. За справу взялася ДніпроОДА.
«Цей міст був незручним для матусь з візочками, людей похилого віку, інвалідів. Тому було прийнято рішення про його реконструкцію, – наголосив мер Павлограда Анатолій Вершина. – Бюджет в нас невеликий і власними силами провести роботи ми не могли. Тому звернулися по допомогу до ДніпроОДА. Роботи йдуть за графіком».
Міст став об’єктом пильної уваги жителів. Павлоградці жваво обговорюють будівництво в соцмережах, в громадському транспорті й на вулиці. Люди з нетерпінням чекають на завершення робіт. Кажуть, тепер матимуть вільний прохід до міського парку.
«Старий міст був незручним. Ходити по ньому – суцільний стрес. Тепер зроблять цивілізований міст. Давно треба було взятися за нього. Якби ще й набережну привели до ладу – взагалі б краса була», – висловила побажання мешканка Павлограду Ольга Юхта.
Наразі оновлення пішохідного мосту в Павлограді – на фініші. Залишилося облаштувати монолітну залізобетонну плиту, установити сходинки, перила й пандуси.
Після реконструкції міст буде завдовжки 90 метрів, завширшки - 3,5. На ньому – ніякого транспорту, виключно – перехожі.
Усі роботи мають завершитися до кінця 2017-го.
Рекоснструкція пішохідного мосту в Павлограді – на фініші.

Залишилося облаштувати монолітну залізобетонну плиту,

...установити сходинки...

...перила...

...й пандуси.

Роботи – обласним коштом.

«Цей міст був незручним для матусь з візочками, людей похилого віку, інвалідів. Тому було прийнято рішення про його реконструкцію, – наголосив Анатолій Вершина. – Бюджет в нас невеликий і власними силами провести роботи ми не могли. Тому звернулися по допомогу до ДніпроОДА».

Він буде безпечним...

...та зручним.

Для павлоградців – це довгоочікувана подія.

«Старий міст був незручним. Ходити по ньому – суцільний стрес. Тепер зроблять цивілізований міст. Якби ще й набережну привели до ладу – взагалі б краса була», – висловила побажання Ольга Юхта.

Після реконструкції міст буде завдовжки 90 метрів,

завширшки - 3,5.

Жодного транспорту, тільки – перехожі.

Роботи йдуть за графіком.

Усі роботи мають завершитися до кінця року.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво