Опубліковано
06 листопада 2017
року,
11:30
На міжнародний економічний форум зареєструвалися понад 800 учасників – Валентин Резніченко
357
За тиждень завершиться реєстрація на міжнародний економічний форум, який організовує ДніпроОДА. Приєднатися до нього вже забажали понад 800 людей. Вони зможуть дізнатися секрети успішного бізнесу та налагодити нові ділові зв’язки з експертами з 50 країн світу. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.
«Завершуємо підготовку до масштабного економічного форуму. На нього запросили сотню експертів з усього світу: бізнесменів, банкірів, економістів, інвесторів. Учасники зустрічі зможуть перейняти успішний досвід, знайти нових ділових партнерів. Прагнемо, щоб результатом форуму стали нові контракти. Сприятливий інвестиційний клімат в області – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Втілюємо нові ідеї з розвитку бізнесу в життя», - зазначив Валентин Резніченко.
На зустрічі говоритимуть про інвестиційну політику, експортну стратегію для регіону та підприємства, ефективний розвиток територій. Разом із партнером форуму - Київською школою економіки - ДніпроОДА організує дискусії з інновацій та освіти, ключових економічних реформ. Фахівці школи проведуть круглий стіл, присвячений децентралізації.
Форум триватиме два дні – 16 та 17 листопада. На учасників чекають дискусії, тренінги, презентації, ділові ланчі. Вхід безкоштовний, потрібно лише зареєструватися до 14 листопада тут.
На міжнародний економічний форум зареєструвалися понад 800 учасників
«Завершуємо підготовку до масштабного економічного форуму. На нього запросили сотню експертів з усього світу: бізнесменів, банкірів, економістів, інвесторів. Учасники зустрічі зможуть перейняти успішний досвід, знайти нових ділових партнерів. Прагнемо, щоб результатом форуму стали нові контракти. Сприятливий інвестиційний клімат в області – одне із завдань Президента України Петра Порошенка. Втілюємо нові ідеї з розвитку бізнесу в життя», - зазначив Валентин Резніченко.
На зустрічі говоритимуть про інвестиційну політику, експортну стратегію для регіону та підприємства, ефективний розвиток територій. Разом із партнером форуму - Київською школою економіки - ДніпроОДА організує дискусії з інновацій та освіти, ключових економічних реформ. Фахівці школи проведуть круглий стіл, присвячений децентралізації.
Форум триватиме два дні – 16 та 17 листопада. На учасників чекають дискусії, тренінги, презентації, ділові ланчі. Вхід безкоштовний, потрібно лише зареєструватися до 14 листопада тут.
На міжнародний економічний форум зареєструвалися понад 800 учасників
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво