Опубліковано 12 серпня 2019 року, 12:30

У Межівській громаді з’явиться пересувний ЦНАП

Межівська громада отримає пересувний ЦНАП. Це спеціально обладнаний мікроавтобус, який виїжджатиме до віддалених населених пунктів ОТГ. Так мешканці зможуть отримати адміністративні послуги прямо в рідному селі чи селищі. Про це повідомила директорка Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Тертишна. 

«Межівська громада – один з лідерів конкурсу Програми «U-LEAD з Європою». Вона єдина серед переможців із Дніпропетровщини замовила не меблі та техніку, а автобус-ЦНАП. Він щодня курсуватиме між селами громади для надання послуг мешканцям. Очікується, що такий Центр на колесах ОТГ отримає вже восени», – розповіла Олена Тертишна. 

Пересувний ЦНАП, який працюватиме у Межівській громаді, – розробка «U-LEAD з Європою». Це мікроавтобус, обладнаний необхідною для  надання адмінпослуг технікою. Вхід в автомобіль оснащений пандусом, який можна розкласти за необхідності. 

Переможцями конкурсу Програми «U-LEAD з Європою»  стали 31 об’єднана територіальна громада та 4 населені пункти Дніпропетровщини. 

Завантажуємо ще