Опубліковано 12 серпня 2019 року, 11:30

Цьогоріч безкоштовне оздоровлення у санаторіях України пройдуть майже 600 АТОвців Дніпропетровщини

До кінця 2019-го в санаторіях у різних куточках України оздоровляться до 600 АТОвців Дніпропетровщини. Нині на курортному лікуванні перебувають понад 70 хлопців та дівчат. Кошти на їхнє оздоровлення виділила держава. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Щороку держава виділяє кошти на оздоровлення наших захисників. АТОвці самі вільні обирати санаторій та його місцезнаходження. Все залежить від медичних показань та рекомендацій лікаря», – зазначили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

Курс санаторно-курортного лікування – 18 днів. Він передбачає фізпроцедури, лікувальну фізкультуру, грязьові ванни, мінеральні води.

«У літній період бійці віддають перевагу лікувально-оздоровчим центрам у причорноморському та приазовському регіонах. Це санаторії Одещини, Миколаївщини, Херсонщини, Запорізької області», – додали в департаменті. 

Також улітку в АТОвців великий попит на львівські курорти – «Трускавець» та «Східниця». Восени котируються карпатські оздоровниці, а також хвойні санаторії Київщини та Харківщини.

Аби отримати безкоштовну путівку, необхідно звернутися до управління соціального захисту за місцем реєстрації. До кінця 2019-го приймаються заявки на наступний рік, підкреслили в департаменті.

Завантажуємо ще