Опубліковано 12 серпня 2019 року, 15:00

«Інститут «Консультанта роботодавця» презентували на Дніпропетровщині

У Дніпропетровському обласному центрі зайнятості презентували пілотний проєкт «Інститут «Консультанта роботодавця». Його учасники обговорили концепцію та очікувані результати.

Експерти стверджують, що презентована технологія допоможе розширити та налагодити більш ефективні комунікації з роботодавцями, дозволить застосувати сучасні форми роботи у вирішенні проблеми «кадрового голоду» підприємств, залучити роботодавців до співпраці зі службою зайнятості. Також фахівці сподіваються, що новий проєкт сприятиме зацікавленості громадян у легальному працевлаштуванні в Україні.

«Головне завдання проєкту  результативна взаємодія з працедавцями щодо пошуку необхідних працівників. Проєкт передбачає комплексний та індивідуальний підхід в залежності від особливостей галузі та специфіки підприємства», – прокоментувала директорка Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова.

Впровадження «Консультанта роботодавця» дозволить адресно працювати з роботодавцями, користуючись електроними сервісами, вирішувати проблему нестачі та підбору кваліфікаційних кадрів, професійного навчання безробітних, укомплектування штату.

Пілотний проєкт «Інститут «Консультанта роботодавця» стартував 1 серпня 2019 року. Це другий етап стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості.

Завантажуємо ще