Опубліковано
31 січня 2018
року,
12:30
У Марганецькій амбулаторії завершують капітальний ремонт – Валентин Резніченко
7091
Марганецьку амбулаторію відновлюють після пожежі. У будівлі, яка стояла в руїнах півтора роки, зараз завершують капітальний ремонт. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.
«Мешканці Дніпропетровщини повинні мати доступну та якісну медицину. Такий пріоритет Президента України Петра Порошенка. 2017-го року в області відремонтували понад десять медзакладів. Продовжуємо таку роботу й цьогоріч. Один із проектів - Марганецька амбулаторія», - зауважив Валентин Резніченко.
Марганецька амбулаторія не знала капітального ремонту останні 60 років. До того ж, у 2016-му році там сталася пожежа, будівля вигоріла повністю. Ремонт медзакладу розпочали минулоріч, нині роботи вже завершують.
«Амбулаторія була зруйнована, доводилося ходити на прийом до сусідньої будівлі. Там було дуже незручно і обмаль місця. А тепер – є з чим порівняти», - поділилася місцева мешканка Оксана Барелюк.
Обласним коштом завершують реконструкцію зовнішньої частини амбулаторії, внутрішню – оздоблюють за місцевий бюджет. Іноземний інвестор встановив у підвалі сучасну котельню на соняшникових пелетах.
«Про пожежу знала обласна влада і поставилася до нашої проблеми з розумінням. В амбулаторії замінили покрівлю, поставили нові вікна та двері, утеплюють фасад», - розповіла головний лікар Марганецького центру первинної медико-санітарної допомоги Ірина Чичика.
У Марганецькій амбулаторії ведуть прийом три лікаря, їм допомагають сім медсестер. Заклад обслуговує близько 6 тисяч місцевих мешканців.
«Тепер буде тепло й затишно працювати. Всім колективом знову влилися в роботу. Дуже зручно і нам, лікарям, і пацієнтам. А як завершать ремонт – стане ще зручніше», - зазначила лікар загальної практики сімейної медицини Наталія Калашник.
Загалом на Дніпропетровщині працюють 420 амбулаторій.
У Марганецькій амбулаторії завершують капітальний ремонт після пожежі
![](/storage/app/media/news/_1_15178990310567-4048.jpg)
Лікарі вже приймають пацієнтів
![](/storage/app/media/news/_1_151789903105614-35B8.jpg)
"Амбулаторія була зруйнована, доводилося ходити на прийом до сусідньої будівлі... Тепер – є з чим порівняти", - Оксана Барелюк
![](/storage/app/media/news/_1_151789903105621-2E08.jpg)
Тут завершують зовнішні і внутрішні роботи
![](/storage/app/media/news/_1_151789903105624-44EE.jpg)
В амбулаторії працюють три лікаря, їм допомагають сім медсестер
![](/storage/app/media/news/_1_151789903105631-46D0.jpg)
Теплом забезпечує пелетна котельня. Її поставили за кошти інвесторів
![](/storage/app/media/news/_1_151789903107237-332E.jpg)
Марганецька амбулаторія обслуговує 6000 місцевих мешканців
![](/storage/app/media/news/_1_151789903107247-3344.jpg)
Серед них близько 1000 - діти
«Мешканці Дніпропетровщини повинні мати доступну та якісну медицину. Такий пріоритет Президента України Петра Порошенка. 2017-го року в області відремонтували понад десять медзакладів. Продовжуємо таку роботу й цьогоріч. Один із проектів - Марганецька амбулаторія», - зауважив Валентин Резніченко.
Марганецька амбулаторія не знала капітального ремонту останні 60 років. До того ж, у 2016-му році там сталася пожежа, будівля вигоріла повністю. Ремонт медзакладу розпочали минулоріч, нині роботи вже завершують.
«Амбулаторія була зруйнована, доводилося ходити на прийом до сусідньої будівлі. Там було дуже незручно і обмаль місця. А тепер – є з чим порівняти», - поділилася місцева мешканка Оксана Барелюк.
Обласним коштом завершують реконструкцію зовнішньої частини амбулаторії, внутрішню – оздоблюють за місцевий бюджет. Іноземний інвестор встановив у підвалі сучасну котельню на соняшникових пелетах.
«Про пожежу знала обласна влада і поставилася до нашої проблеми з розумінням. В амбулаторії замінили покрівлю, поставили нові вікна та двері, утеплюють фасад», - розповіла головний лікар Марганецького центру первинної медико-санітарної допомоги Ірина Чичика.
У Марганецькій амбулаторії ведуть прийом три лікаря, їм допомагають сім медсестер. Заклад обслуговує близько 6 тисяч місцевих мешканців.
«Тепер буде тепло й затишно працювати. Всім колективом знову влилися в роботу. Дуже зручно і нам, лікарям, і пацієнтам. А як завершать ремонт – стане ще зручніше», - зазначила лікар загальної практики сімейної медицини Наталія Калашник.
Загалом на Дніпропетровщині працюють 420 амбулаторій.
У Марганецькій амбулаторії завершують капітальний ремонт після пожежі
![](/storage/app/media/news/_1_15178990310567-4048.jpg)
Лікарі вже приймають пацієнтів
![](/storage/app/media/news/_1_151789903105614-35B8.jpg)
"Амбулаторія була зруйнована, доводилося ходити на прийом до сусідньої будівлі... Тепер – є з чим порівняти", - Оксана Барелюк
![](/storage/app/media/news/_1_151789903105621-2E08.jpg)
Тут завершують зовнішні і внутрішні роботи
![](/storage/app/media/news/_1_151789903105624-44EE.jpg)
В амбулаторії працюють три лікаря, їм допомагають сім медсестер
![](/storage/app/media/news/_1_151789903105631-46D0.jpg)
Теплом забезпечує пелетна котельня. Її поставили за кошти інвесторів
![](/storage/app/media/news/_1_151789903107237-332E.jpg)
Марганецька амбулаторія обслуговує 6000 місцевих мешканців
![](/storage/app/media/news/_1_151789903107247-3344.jpg)
Серед них близько 1000 - діти
Завантажуємо ще