Опубліковано
31 січня 2018
року,
11:30
На Дніпропетровщині створено ще один Центр первинної меддопомоги
7092
Первинна меддопомога стала більш доступною для мешканців Криничанської громади. Тут відкрили свій Центр первинної медико-санітарної допомоги. Як повідомили в департаменті охорони здоровя ДніпроОДА, нині в області вже 59 таких установ.
«Центри первинної меддопомоги наближують медицину до людей. Структурні підрозділи – амбулаторії – розміщують там, де є потреба населення. У таких закладах можна проконсультуватися з лікарем, поправити здоров’я у денному стаціонарі. І не треба долати зайві відстані, – розповіли в департаменті. – Нині в області вже 59 таких Центрів. У їх складі – 421 амбулаторія».
Один із новостворених Центрів первинки – у Криничанській об’єднаній громаді. Він – результат децентралізації, зауважила головний лікар Антоніна Майборода.
«Саме ця реформа дала можливість створити в громаді власний Центр. Він обслуговує понад 9,6 тисячі наших мешканців. У складі – дві амбулаторії, стільки ж фельдшерсько-акушерських пунктів та три пункти тимчасового базування бригад швидкої допомоги. Про здоров’я селян дбають три сімейних лікаря, педіатр та 11 медсестер, – розповіла Антоніна Майборода. – У планах – розширити мережу, створивши ще чотири амбулаторії та два фельдшерсько-акушерські пункти».
Загалом у Центрах первинок на Дніпропетровщині працює понад 1,5 тисячі лікарів.
На Дніпропетровщині створено ще один Центр первинної меддопомоги
«Центри первинної меддопомоги наближують медицину до людей. Структурні підрозділи – амбулаторії – розміщують там, де є потреба населення. У таких закладах можна проконсультуватися з лікарем, поправити здоров’я у денному стаціонарі. І не треба долати зайві відстані, – розповіли в департаменті. – Нині в області вже 59 таких Центрів. У їх складі – 421 амбулаторія».
Один із новостворених Центрів первинки – у Криничанській об’єднаній громаді. Він – результат децентралізації, зауважила головний лікар Антоніна Майборода.
«Саме ця реформа дала можливість створити в громаді власний Центр. Він обслуговує понад 9,6 тисячі наших мешканців. У складі – дві амбулаторії, стільки ж фельдшерсько-акушерських пунктів та три пункти тимчасового базування бригад швидкої допомоги. Про здоров’я селян дбають три сімейних лікаря, педіатр та 11 медсестер, – розповіла Антоніна Майборода. – У планах – розширити мережу, створивши ще чотири амбулаторії та два фельдшерсько-акушерські пункти».
Загалом у Центрах первинок на Дніпропетровщині працює понад 1,5 тисячі лікарів.
На Дніпропетровщині створено ще один Центр первинної меддопомоги
Завантажуємо ще