Опубліковано
01 лютого 2018
року,
15:30
У художньому музеї дніпряни можуть побачити доробки талановитих юних митців (ЦІКАВО)
7079
Понад 100 робіт у різних жанрах. Картини, написані викладачами та учнями міської художньої школи № 2, можна переглянути у художньому музеї Дніпра. Про це розповіли в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА.
«Виставка «Вчителі та учні» проходить уже 8-й рік поспіль. Це унікальна можливість для юних талантів заявити про себе у головній арт-галереї Дніпра. Так підтримуємо обдарованих дітей, стимулюємо їх творчу активність та показуємо спадкоємність традицій різних поколінь придніпровських митців», - розповіли в Дніпропетровському художньому музеї.
На виставці представлені понад 100 картин. Вони виконані у різних техніках графіки, живопису та декоративно-прикладного мистецтва.
«Виставка має донести до глядачів прагнення дітей України жити в єдиній щасливій країні. Експозиція демонструє бачення майбутнього дніпровської художньої школи, нашого міста та держави в цілому», - додали в музеї.
Переглянути виставку можна до 18-го лютого в художньому музеї з 10:00 до 17:30 крім понеділка та вівторка. Адреса музею: вул.Шевченка, 21.
У художньому музеї дніпряни можуть побачити доробки талановитих юних митців
«Виставка «Вчителі та учні» проходить уже 8-й рік поспіль. Це унікальна можливість для юних талантів заявити про себе у головній арт-галереї Дніпра. Так підтримуємо обдарованих дітей, стимулюємо їх творчу активність та показуємо спадкоємність традицій різних поколінь придніпровських митців», - розповіли в Дніпропетровському художньому музеї.
На виставці представлені понад 100 картин. Вони виконані у різних техніках графіки, живопису та декоративно-прикладного мистецтва.
«Виставка має донести до глядачів прагнення дітей України жити в єдиній щасливій країні. Експозиція демонструє бачення майбутнього дніпровської художньої школи, нашого міста та держави в цілому», - додали в музеї.
Переглянути виставку можна до 18-го лютого в художньому музеї з 10:00 до 17:30 крім понеділка та вівторка. Адреса музею: вул.Шевченка, 21.
У художньому музеї дніпряни можуть побачити доробки талановитих юних митців
Завантажуємо ще