Опубліковано
01 лютого 2018
року,
14:30
Цьогоріч на Дніпропетровщині в Prozorro зареєстрували понад 10 тисяч лотів – Валентин Резніченко
7080
У січні 2018 року в системі електронних держзакупівель Prozorro зареєстрували понад 10 тисяч лотів. За останні два роки їх кількість збільшилася вп’ятеро, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.
«Кількість зареєстрованих у Prozorro лотів постійно зростає. Більше стає й підприємців, які хочуть співпрацювати з державою та користуватися електронною системою. За два з половиною роки роботи сервісу бізнесмени переконалися: він зручний та максимально прозорий. Такими й мають бути державні закупівлі, наголошує Президент України Петро Порошенко», - зазначив Валентин Резніченко.
У січні 2018-го на Дніпропетровщині у Prozorro зареєстрували понад 10 тис лотів, тоді як у січні 2016-го – лише майже 1,9 тис.
Найактивніше через електронну систему працює ДніпроОДА. Цьогоріч – більше 3 тис лотів на суму 2,1 млрд. грн. Також в лідерах Дніпро – 1,7 тис лотів на 1,7 млрд грн.
В серпні 2015 року Дніпропетровська ОДА однією з перших в Україні перевела держзакупівлі в систему Prozorro. За підсумками 2017-го ДніпроОДА посіла перше місце по завершеним торгам серед облдержадміністрацій. Торік вона завершила більше 21 тисячі торгів.
Цьогоріч на Дніпропетровщині в Prozorro зареєстрували понад 10 тисяч лотів
«Кількість зареєстрованих у Prozorro лотів постійно зростає. Більше стає й підприємців, які хочуть співпрацювати з державою та користуватися електронною системою. За два з половиною роки роботи сервісу бізнесмени переконалися: він зручний та максимально прозорий. Такими й мають бути державні закупівлі, наголошує Президент України Петро Порошенко», - зазначив Валентин Резніченко.
У січні 2018-го на Дніпропетровщині у Prozorro зареєстрували понад 10 тис лотів, тоді як у січні 2016-го – лише майже 1,9 тис.
Найактивніше через електронну систему працює ДніпроОДА. Цьогоріч – більше 3 тис лотів на суму 2,1 млрд. грн. Також в лідерах Дніпро – 1,7 тис лотів на 1,7 млрд грн.
В серпні 2015 року Дніпропетровська ОДА однією з перших в Україні перевела держзакупівлі в систему Prozorro. За підсумками 2017-го ДніпроОДА посіла перше місце по завершеним торгам серед облдержадміністрацій. Торік вона завершила більше 21 тисячі торгів.
Цьогоріч на Дніпропетровщині в Prozorro зареєстрували понад 10 тисяч лотів
Завантажуємо ще