Опубліковано
31 січня 2018
року,
13:30
У бібліотеках Дніпропетровщини можна отримати безкоштовні юридичні консультації
7090
Понад 30 додаткових офісів безкоштовної юридичної допомоги працюють на Дніпропетровщині. Консультації для всіх охочих – частина всеукраїнського проекту «Я маю право!». Про це повідомили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ДніпроОДА.
«На Дніпропетровщині працюють 8 центрів та 25 бюро, де мешканці можуть отримати правову допомогу. У 2017-му такою можливістю скористалися понад 40 тисяч людей, - зазначили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ДніпроОДА. – Область приєдналася до всеукраїнського проекту «Я маю право!». Завдяки цій ініціативі відкрили ще 30 офісів безкоштовної правової допомоги».
Мешканці Дніпра можуть отримати консультації у центральній міській бібліотеці на вул.Воскресенській, 23 та обласній універсальній науковій бібліотеці на вул.Ю.Савченка, 10. Також діє громадська приймальня у Головному територіальному управлінні юстиції за адресою: м.Дніпро, пр.Д.Яворницького, 21а.
«У районних бібліотеках на мешканців чекають юристи місцевих РАГСів», - розповіли в Головному територіальному управлінні юстиції області.
Адреси офісів та час прийому громадян можна дізнатися тут.
«Я маю право!» - загальнонаціональний правопросвітницький проект, покликаний підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві.
У бібліотеках Дніпропетровщини працюють безкоштовні юридичні консультації
«На Дніпропетровщині працюють 8 центрів та 25 бюро, де мешканці можуть отримати правову допомогу. У 2017-му такою можливістю скористалися понад 40 тисяч людей, - зазначили в управлінні взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ДніпроОДА. – Область приєдналася до всеукраїнського проекту «Я маю право!». Завдяки цій ініціативі відкрили ще 30 офісів безкоштовної правової допомоги».
Мешканці Дніпра можуть отримати консультації у центральній міській бібліотеці на вул.Воскресенській, 23 та обласній універсальній науковій бібліотеці на вул.Ю.Савченка, 10. Також діє громадська приймальня у Головному територіальному управлінні юстиції за адресою: м.Дніпро, пр.Д.Яворницького, 21а.
«У районних бібліотеках на мешканців чекають юристи місцевих РАГСів», - розповіли в Головному територіальному управлінні юстиції області.
Адреси офісів та час прийому громадян можна дізнатися тут.
«Я маю право!» - загальнонаціональний правопросвітницький проект, покликаний підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві.
У бібліотеках Дніпропетровщини працюють безкоштовні юридичні консультації
Завантажуємо ще