Опубліковано
19 жовтня 2017
року,
15:30
На Дніпропетровщині завершується посів озимих
467
В області завершують сіяти озимі культури. Рапс вже засіяли повністю, пшеницю – на 90%, ячмінь – 75%. Про це повідомили в управлінні агропромислового розвитку ДніпроОДА.
«Планували завершити сіяти озимі в середині жовтня. Але давно не було дощів, і земля залишалась довгий час сухою. Тож терміни посівної дещо змістилися. Повністю засіємо озимі культури за декілька днів», – розповіли в управлінні ДніпроОДА.
Озимою пшеницею зайняли майже 463 тис га полів, ячменем – 67 тис га.
Щоб наступного року отримати високий врожай, землю під озимі завчасно підготували. Для цього закупили майже 60 тис тонн мінеральних добрив.
Загалом на Дніпропетровщині цьогоріч озимими засіють майже 620 тис га землі.
На Дніпропетровщині завершується посів озимих
«Планували завершити сіяти озимі в середині жовтня. Але давно не було дощів, і земля залишалась довгий час сухою. Тож терміни посівної дещо змістилися. Повністю засіємо озимі культури за декілька днів», – розповіли в управлінні ДніпроОДА.
Озимою пшеницею зайняли майже 463 тис га полів, ячменем – 67 тис га.
Щоб наступного року отримати високий врожай, землю під озимі завчасно підготували. Для цього закупили майже 60 тис тонн мінеральних добрив.
Загалом на Дніпропетровщині цьогоріч озимими засіють майже 620 тис га землі.
На Дніпропетровщині завершується посів озимих
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво