Опубліковано 19 жовтня 2017 року, 15:30

На Дніпропетровщині завершується посів озимих
В області завершують сіяти озимі культури. Рапс вже засіяли повністю, пшеницю – на 90%, ячмінь – 75%. Про це повідомили в управлінні агропромислового розвитку ДніпроОДА.

«Планували завершити сіяти озимі в середині жовтня. Але давно не було дощів, і земля залишалась довгий час сухою. Тож терміни посівної дещо змістилися. Повністю засіємо озимі культури за декілька днів», – розповіли в управлінні ДніпроОДА.

Озимою пшеницею зайняли майже 463 тис га полів, ячменем – 67 тис га.

Щоб наступного року отримати високий врожай, землю під озимі завчасно підготували. Для цього закупили майже 60 тис тонн мінеральних добрив.

Загалом на Дніпропетровщині цьогоріч озимими засіють майже 620 тис га землі.


На Дніпропетровщині завершується посів озимих
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux