Опубліковано
24 жовтня 2017
року,
15:30
Майже 190 тисяч дітей Дніпропетровщини оздоровилися та відпочили цьогоріч
439
Осіння пора – не привід призупиняти оздоровчу кампанію дітей. До центрів «Артек» та «Молода гвардія» рушили понад сотню хлопчиків і дівчаток Дніпропетровщини. Як повідомили в департаменті соцзахисту населення ДніпроОДА, загалом цьогоріч у дитячих таборах та оздоровчих центрах вже побували 190 тисяч маленьких мешканців регіону.
«Продовжуємо оздоровлювати дітей Дніпропетровщини. Нині до дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія» відправили понад сотню хлопчиків та дівчаток. Приймає вихованців й оздоровчий заклад «Перлина Придніпров’я». Діти пільговиків відпочивають безкоштовно», – зазначили в департаменті.
Цьогоріч у дитячих таборах та оздоровчих центрах вже побували майже 190 тисяч дітей Дніпропетровщини. Їх приймали у 35 таборах, десяти санаторіях, трьох дитячих центрах країни. Працювали й понад 800 пришкільних таборів.
На оздоровчу кампанію цьогоріч виділили майже 100 млн грн з державного, обласного та місцевих бюджетів.
Майже 190 тисяч дітей Дніпропетровщини оздоровилися та відпочили цьогоріч
«Продовжуємо оздоровлювати дітей Дніпропетровщини. Нині до дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія» відправили понад сотню хлопчиків та дівчаток. Приймає вихованців й оздоровчий заклад «Перлина Придніпров’я». Діти пільговиків відпочивають безкоштовно», – зазначили в департаменті.
Цьогоріч у дитячих таборах та оздоровчих центрах вже побували майже 190 тисяч дітей Дніпропетровщини. Їх приймали у 35 таборах, десяти санаторіях, трьох дитячих центрах країни. Працювали й понад 800 пришкільних таборів.
На оздоровчу кампанію цьогоріч виділили майже 100 млн грн з державного, обласного та місцевих бюджетів.
Майже 190 тисяч дітей Дніпропетровщини оздоровилися та відпочили цьогоріч
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво