Опубліковано 24 жовтня 2017 року, 14:30

Каратисти Дніпропетровщини знову перші
У Дніпрі пройшов міжнародний чемпіонат з кіокушинкай карате. Він присвячений пам’яті голови обласної спортивної федерації Віктора Матюшина. За звання кращих боролися команди з України та Молдови. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

«На чемпіонаті змагалися сім команд – загалом більше п’ятисот спортсменів. Серед них і молдавські атлети», – розповів президент Дніпропетровської обласної спортивної федерації кіокушинкай карате Анатолій Матюшин.

Збірна команда Дніпропетровської області виборола «золото». На другому – спортсмени з Запорізької області. Третє місце посіли представники Одещини.

«Суперники були сильними, але каратисти нашої області гідно «тримали марку», тому і вибороли золото. Тепер у планах – підготовка до чемпіонату Європи, що пройде у листопаді в Румунії», - додав Анатолій Матюшин.


Каратисти Дніпропетровщини знову перші
Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux