Опубліковано 29 березня 2017 року, 16:30

Борець із Дніпра став чемпіоном на всеукраїнських змаганнях
Всього два місяці тренувань, дебютний виступ – і перше чемпіонське звання. Спортсмен із Дніпра Давід Мчедлідзе переміг на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби у Львові. Тепер у складі української збірної наш земляк виступатиме на континентальній першості в Сербії. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

14-річний Давід Мчедлідзе із Дніпра став чемпіоном п’ятого Всеукраїнського турніру з вільної боротьби. Хлопець переміг у ваговій категорії 85 кг. Це був його дебютний виступ.

Конкуренція була високою. У його ваговій категорії змагалися 16 спортсменів.

На килимі Давід провів чотири зустрічі. Спочатку він поклав на лопатки суперника із Запоріжжя, слідом – срібного призера України з Чернівців.

За вихід у фінал наш земляк знову зійшовся із запоріжцем, якого переміг з рахунком 10:0. В останньому двобої спортсмен із Дніпра обійшов минулорічного чемпіона України із Закарпаття.

«Я шокований, – зізнається тренер спортсмена Джимшері Гурчіані. – Давід до недавнього грав у футбол. Інколи переключався на вільну боротьбу. Та останні два місяці він присвятив активним тренуванням на килимі. Результат – чемпіонський титул на всеукраїнських змаганнях. Він начисто переміг всіх суперників. На це йому знадобилося всього чотири хвилини. Це справжній феномен».

У Всеукраїнському турнірі взяли участь понад 500 атлетів до 15 років. Були представники не тільки України, а й Молдови, Білорусії, Польщі, Словаччини.

Змагання присвятили пам'яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу та Європи Ігоря Первачука.

Тепер Давід Мчедлідзе із Дніпропетровщини увійде до збірної України для участі в Чемпіонаті Європи (U 15). Змагання континентальної першості стартують 19 травня в столиці Сербії – Белграді.