Опубліковано
25 грудня 2015
року,
16:11
Більше трьох десятків одиниць комунальної техніки отримали міста і райони Дніпропетровщини, - Валентин Резніченко
4864
Ще чотири райони Дніпропетровської області отримали нову комунальну техніку. У Царичанський, Софіївський, Новомосковський та Васильківський райони вирушили сучасні асенізаторні машини. Всього в цьому році придбали 32 спецмашини. Про це повідомив голова ОДА Валентин Резніченко.
«Деякі міста і райони Дніпропетровської області десятиліттями не отримували нову комунальну техніку. Обходилися застарілими машинами, які часто ламалися. У таких умовах наводити порядок на вулицях непросто. Ми запитали місцевих керівників, яке обладнання потрібно комунальним підприємствам і купили саме те, що просили. За обласні кошти придбали ескалатори, навантажувачі, прибиральні машини - загалом 32 одиниці техніки», - зазначив Валентин Резніченко.
Сьогодні асенізатори отримали Царичанський, Софіївський, Васильківський райони та місто Перещепине Новомосковського району. Це сучасні машини вітчизняного виробника КРАЗ.
«Раніше ми обходилися машиною, яка залишилася ще з радянських часів. Нова техніка набагато продуктивніша і економічніша. Там, де старій машині потрібно було виїхати 5 разів, цій достатньо одного, - розповів голова Царичанської РДА Сергій Турський. - 20 років для району не купували комунальну техніку. А цьогоріч окрім асенізаторної машини ми отримали ще й грейдер».
Голова Софіївської РДА Алла Кисіль впевнена, що отриманий асенізатор повністю задовольнить потребу району.
«Ми просили саме цю машину. У нас сільськогосподарський район з великим приватним сектором. Централізованого каналізаційного господарства немає. Користувалися старою технікою, яку доводилося постійно ремонтувати. Новий асенізатор обслуговуватиме не тільки приватні господарства, а й лікарні, дитячі садки, школи», - сказала вона.
Чотири асенізатори отримали райони Дніпропетровщини.
![](/storage/app/media/news/_1_151500934674611-2FD4.jpg)
Машини поїхали до Царичанського, Софіївського, Новомосковського та Васильківського районів.
![](/storage/app/media/news/_1_151500934674626-2B14.jpg)
Техніка - вітчизняного виробника КРАЗ.
![](/storage/app/media/news/_1_151500934676238-285C.jpg)
Водії роздивляються обновку.
![](/storage/app/media/news/_1_151500934676253-2922.jpg)
Нова техніка продуктивніша, ніж та, якою в районах користувалися раніше.
![](/storage/app/media/news/_1_151500934676267-46F2.jpg)
Машини сучасні...
![](/storage/app/media/news/_1_151500934676280-325E.jpg)
...та обладнані всім необхідним.
![](/storage/app/media/news/_1_151500934676292-450E.jpg)
За кермом нового асенізатора.
![](/storage/app/media/news/_1_1515009346762109-2906.jpg)
Алла Кисіль: "Новий асенізатор обслуговуватиме не тільки приватні господарства, а й лікарні, дитячі садки, школи".
«Деякі міста і райони Дніпропетровської області десятиліттями не отримували нову комунальну техніку. Обходилися застарілими машинами, які часто ламалися. У таких умовах наводити порядок на вулицях непросто. Ми запитали місцевих керівників, яке обладнання потрібно комунальним підприємствам і купили саме те, що просили. За обласні кошти придбали ескалатори, навантажувачі, прибиральні машини - загалом 32 одиниці техніки», - зазначив Валентин Резніченко.
Сьогодні асенізатори отримали Царичанський, Софіївський, Васильківський райони та місто Перещепине Новомосковського району. Це сучасні машини вітчизняного виробника КРАЗ.
«Раніше ми обходилися машиною, яка залишилася ще з радянських часів. Нова техніка набагато продуктивніша і економічніша. Там, де старій машині потрібно було виїхати 5 разів, цій достатньо одного, - розповів голова Царичанської РДА Сергій Турський. - 20 років для району не купували комунальну техніку. А цьогоріч окрім асенізаторної машини ми отримали ще й грейдер».
Голова Софіївської РДА Алла Кисіль впевнена, що отриманий асенізатор повністю задовольнить потребу району.
«Ми просили саме цю машину. У нас сільськогосподарський район з великим приватним сектором. Централізованого каналізаційного господарства немає. Користувалися старою технікою, яку доводилося постійно ремонтувати. Новий асенізатор обслуговуватиме не тільки приватні господарства, а й лікарні, дитячі садки, школи», - сказала вона.
Чотири асенізатори отримали райони Дніпропетровщини.
![](/storage/app/media/news/_1_151500934674611-2FD4.jpg)
Машини поїхали до Царичанського, Софіївського, Новомосковського та Васильківського районів.
![](/storage/app/media/news/_1_151500934674626-2B14.jpg)
Техніка - вітчизняного виробника КРАЗ.
![](/storage/app/media/news/_1_151500934676238-285C.jpg)
Водії роздивляються обновку.
![](/storage/app/media/news/_1_151500934676253-2922.jpg)
Нова техніка продуктивніша, ніж та, якою в районах користувалися раніше.
![](/storage/app/media/news/_1_151500934676267-46F2.jpg)
Машини сучасні...
![](/storage/app/media/news/_1_151500934676280-325E.jpg)
...та обладнані всім необхідним.
![](/storage/app/media/news/_1_151500934676292-450E.jpg)
За кермом нового асенізатора.
![](/storage/app/media/news/_1_1515009346762109-2906.jpg)
Алла Кисіль: "Новий асенізатор обслуговуватиме не тільки приватні господарства, а й лікарні, дитячі садки, школи".
Завантажуємо ще