Опубліковано
25 грудня 2015
року,
15:03
На Дніпропетровщині відкрито реабілітаційний центр для воїнів АТО, - Валентин Резниченко
4865
У Дніпропетровську відкрили реабілітаційний центр для атошників. Під нього виділили цілий поверх в обласному госпіталі для ветеранів війни. На ремонт і оснащення приміщення знадобилося два місяці, повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.
«До адаптації учасників АТО підходимо комплексно. В області працюють 23 центри допомоги бійцям і членам їх сімей, гаряча лінія психологічної підтримки, є безкоштовні курси англійської, комп'ютерних основ і РНР програмування. Це допомагає швидше повернутися до мирного життя. Тепер відкриваємо для атошників перший в області реабілітаційний центр. Тут з ними буде займатися ціла команда фахівців: медики, психологи, психотерапевти, соцпрацівники та інші. Такий підхід застосовують у Європі», - сказав голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.
Центр розрахований на 36 осіб. Курс лікування - 18 днів. За цей час бійцям надають медичну та психологічну допомогу. Щодня з ними працюють лікарі, психологи, фізіотерапевти.
У центрі є спортзал. Його оснастили сучасним обладнанням, яке дозволяє розробляти кінцівки. Є і кімнати відпочинку - для спілкування, перегляду фільмів, релаксації. Інтер'єр центру створювали волонтери - від кольору стін до текстилю.
На Дніпропетровщині близько 25 тисяч мобілізованих.
Під центр реабілітації для атошників виділили цілий поверх обласного госпіталю.
![](/storage/app/media/news/_1_151500935599214-31C8.jpg)
Зробили ремонт,
![](/storage/app/media/news/_1_151500935599227-36E0.jpg)
… придбали нові меблі.
![](/storage/app/media/news/_1_151500935599237-4822.jpg)
Інтер’єр створювали волонтери.
![](/storage/app/media/news/_1_151500935599246-44B2.jpg)
Бійці оглядають кімнати.
![](/storage/app/media/news/_1_151500935599257-38F6.jpg)
Розглядаються.
![](/storage/app/media/news/_1_151500935599270-3E0E.jpg)
Найбільше атошників вразили ігри
![](/storage/app/media/news/_1_151500935599287-3290.jpg)
... та тренажери.
![](/storage/app/media/news/_1_1515009356007100-47DC.jpg)
Тренер допомагає їх освоїти.
«До адаптації учасників АТО підходимо комплексно. В області працюють 23 центри допомоги бійцям і членам їх сімей, гаряча лінія психологічної підтримки, є безкоштовні курси англійської, комп'ютерних основ і РНР програмування. Це допомагає швидше повернутися до мирного життя. Тепер відкриваємо для атошників перший в області реабілітаційний центр. Тут з ними буде займатися ціла команда фахівців: медики, психологи, психотерапевти, соцпрацівники та інші. Такий підхід застосовують у Європі», - сказав голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.
Центр розрахований на 36 осіб. Курс лікування - 18 днів. За цей час бійцям надають медичну та психологічну допомогу. Щодня з ними працюють лікарі, психологи, фізіотерапевти.
У центрі є спортзал. Його оснастили сучасним обладнанням, яке дозволяє розробляти кінцівки. Є і кімнати відпочинку - для спілкування, перегляду фільмів, релаксації. Інтер'єр центру створювали волонтери - від кольору стін до текстилю.
На Дніпропетровщині близько 25 тисяч мобілізованих.
Під центр реабілітації для атошників виділили цілий поверх обласного госпіталю.
![](/storage/app/media/news/_1_151500935599214-31C8.jpg)
Зробили ремонт,
![](/storage/app/media/news/_1_151500935599227-36E0.jpg)
… придбали нові меблі.
![](/storage/app/media/news/_1_151500935599237-4822.jpg)
Інтер’єр створювали волонтери.
![](/storage/app/media/news/_1_151500935599246-44B2.jpg)
Бійці оглядають кімнати.
![](/storage/app/media/news/_1_151500935599257-38F6.jpg)
Розглядаються.
![](/storage/app/media/news/_1_151500935599270-3E0E.jpg)
Найбільше атошників вразили ігри
![](/storage/app/media/news/_1_151500935599287-3290.jpg)
... та тренажери.
![](/storage/app/media/news/_1_1515009356007100-47DC.jpg)
Тренер допомагає їх освоїти.
Завантажуємо ще