Опубліковано
22 листопада 2016
року,
10:30
Зі всеукраїнського чемпіонату дзюдоїсти Дніпропетровщини повернулися з 13 медалями
2619
Завершився чемпіонат України з дзюдо, що проходив у столиці. За першість боролися понад 300 спортсменів з різних областей. Дніпровські бійці повернулися додому з 10 особистими та трьома командними медалями, повідомляють в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.
Наші дзюдоїсти вибороли 2 золоті, 2 срібні та 6 бронзових нагород.
Чемпіонами України стали Олена Ніщета та Денис Біліченко. На другій сходинці – Людмила Плієва і Марія Меркулова, на третій – Геворг Хачатрян, Олександра Палагічева, Сергій Звєрєв, Нодар Мачутадзе, Грачик Авагян, Данило Довбиш.
У командному заліку від Дніпропетровщини виступали дві чоловічі команди – «Дніпро-1» та «Дніпро-2». Перша виборола золото, друга – бронзу. Жіноча збірна також посіла третє місце, обійшовши донецьких суперниць.
На Дніпропетровщині дзюдо займаються понад 3 тисячі спортсменів, з якими працюють 80 тренерів.
Зі всеукраїнського чемпіонату дзюдоїсти Дніпропетровщини повернулися з 13 медалями
Наші дзюдоїсти вибороли 2 золоті, 2 срібні та 6 бронзових нагород.
Чемпіонами України стали Олена Ніщета та Денис Біліченко. На другій сходинці – Людмила Плієва і Марія Меркулова, на третій – Геворг Хачатрян, Олександра Палагічева, Сергій Звєрєв, Нодар Мачутадзе, Грачик Авагян, Данило Довбиш.
У командному заліку від Дніпропетровщини виступали дві чоловічі команди – «Дніпро-1» та «Дніпро-2». Перша виборола золото, друга – бронзу. Жіноча збірна також посіла третє місце, обійшовши донецьких суперниць.
На Дніпропетровщині дзюдо займаються понад 3 тисячі спортсменів, з якими працюють 80 тренерів.
Зі всеукраїнського чемпіонату дзюдоїсти Дніпропетровщини повернулися з 13 медалями
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво