Опубліковано 22 листопада 2016 року, 10:30

Зі всеукраїнського чемпіонату дзюдоїсти Дніпропетровщини повернулися з 13 медалями
Завершився чемпіонат України з дзюдо, що проходив у столиці. За першість боролися понад 300 спортсменів з різних областей. Дніпровські бійці повернулися додому з 10 особистими та трьома командними медалями, повідомляють в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

Наші дзюдоїсти вибороли 2 золоті, 2 срібні та 6 бронзових нагород.

Чемпіонами України стали Олена Ніщета та Денис Біліченко. На другій сходинці – Людмила Плієва і Марія Меркулова, на третій – Геворг Хачатрян, Олександра Палагічева, Сергій Звєрєв, Нодар Мачутадзе, Грачик Авагян, Данило Довбиш.

У командному заліку від Дніпропетровщини виступали дві чоловічі команди – «Дніпро-1» та «Дніпро-2». Перша виборола золото, друга – бронзу. Жіноча збірна також посіла третє місце, обійшовши донецьких суперниць.

На Дніпропетровщині дзюдо займаються понад 3 тисячі спортсменів, з якими працюють 80 тренерів.


Зі всеукраїнського чемпіонату дзюдоїсти Дніпропетровщини повернулися з 13 медалями




Завантажуємо ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux