Опубліковано 20 січня 2020 року, 12:03

Заява Дніпропетровської облдержадміністрації щодо наруги над пам’ятником жертвам Ґолокосту у Кривому Розі

Історія – одна з головних цінностей будь-якого народу. Той, хто не шанує минулого, навряд чи зможе побудувати щасливе майбутнє. Оберігати пам’ятки – обов’язок держави і кожного громадянина.

У Кривому Розі стався кричущий акт вандалізму. Просто напередодні Міжнародного дня пам’яті жертв Ґолокосту, який відзначають 27 січня. Спаплюжили меморіал, встановлений на честь 15-ти тисяч євреїв Криворіжжя, що загинули від рук нацистів. Стелу обмалювали червоною фарбою.

Такі дії є злочином і за українським законодавством, і згідно з нормами міжнародного права. Поліція вже порушила кримінальну справу. Сподіваємося, злочинців буде встановлено і притягнуто до відповідальності.

Дніпропетровська облдержадміністрація робить усе можливе для належного зберігання пам’яток історії та культури на території області. Наразі пам’ятник у Кривому Розі приводять до ладу. Вже найближчим часом його буде повністю відновлено.

Сподіваємося, жителі і гості Дніпропетровщини шануватимуть історію і культуру всіх народів, що мешкають на нашій землі. Адже Україна – наш спільний рідний дім.

Телефон пресслужби для зв’язку:

(056) 742-70-71 - Наталя Зборець

Email: presadniprooda@adm.dp.gov.ua

Завантажуємо ще