10 відсотків від загальної кількості місць у глядацькій залі надають учасникам АТО/ООС, їхнім родинам та членам родин загиблих.
Саме така кількість глядачів з вказаної пільгової категорії громадян матимуть право безоплатного відвідування вистав та концертів з репертуару театрально-концертних закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області .
Відповідне рішення прийняла Дніпропетровська обласна рада, ураховуючи звернення облдержадміністрації, висновки й рекомендації постійної комісії обласної ради з питань культури, духовності і спорту та відповідно до законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про культуру”, „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.
Додатково повідомляємо, що з 5 червня рішенням Обласної комісії ТЕБ і НС на Дніпропетровщині дозволено діяльність закладів культури, зокрема з прийманням відвідувачів за рішенням власника (органу управління), у тому числі проведення культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. м площі приміщення, де проводиться захід.
Оновлені афіші будуть опубліковані на офіційних сайтах закладів культури вже 10 червня.