Опубліковано
19 травня 2015
року,
14:57
За п’ять років проведення акцію «Ніч в музеї» відвідало майже 13 тисяч мешканців області
6381
Вже п’ять років Дніпропетровська область бере участь у загальноєвропейській акції «Ніч музеїв», яка приурочена до Міжнародного дня музеїв. За цей час її відвідало майже 13 тисяч мешканців регіону.
Міжнародний день музеїв відзначається 18 травня з 1978 року. Відповідне рішення було прийнято в 1977 році на засіданні 11-ї генеральної конференції Міжнародної ради музеїв (International Council of Museums – ICOM).
Нагадаємо, що з нагоди Міжнародного дня музеїв у Дніпропетровську пройшла загальноєвропейська акція «Ніч музеїв-2015».
Міжнародний день музеїв відзначається 18 травня з 1978 року. Відповідне рішення було прийнято в 1977 році на засіданні 11-ї генеральної конференції Міжнародної ради музеїв (International Council of Museums – ICOM).
Нагадаємо, що з нагоди Міжнародного дня музеїв у Дніпропетровську пройшла загальноєвропейська акція «Ніч музеїв-2015».
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво