Опубліковано 08 серпня 2019 року, 12:30

Як потрапити на крутий фест у пустелі Блек-Рок

Хочете презентувати свою відеороботу на унікальному фестивалі «Burning Man»? Тоді долучайтеся до конкурсу. Запрошують усіх, хто створює цифровий контент. Про це повідомили в управлінні культури, національностей і релігій Дніпропетровської ОДА. 

Взяти участь у конкурсі можуть всі, хто знається на дизайні, графіці, спецефектах, іграх, фото, відео, VR, AR, відцифровує культурну спадщину. «Зелене світло» й тим, хто працює з традиційними формами мистецтва.

Цьогоріч понад 100 українських та міжнародних медіаартистів уперше створять відеопроєкцію та презентують сім відеомапінг перформансів на поверхні піраміди.

Тематика фестивалю «Burning Man»-2019 – метаморфози. А саме: алхімія, єгипетські піраміди, діджиталізація світу, історія мистецтва, культура України, космос, трансформація людини.

Щоб потрапити до міжнародної команди, потрібно до 15 серпня 2019 року подати анкету.

«Burning Man» – щорічний восьмиденний фестиваль незалежного мистецтва, який проходить в американському штаті Невада, в пустелі Блек-Рок. Організатори називають фест «експериментом зі створення спільноти радикального самовираження». Із року в рік місце фестивалю в пустелі змінюється, визначається й нова тема.

Завантажуємо ще