Опубліковано 08 серпня 2019 року, 11:30

Дніпропетровщина – у ТОП-5 областей за кількістю заяв на безоплатну професійно-технічну освіту 

Дніпропетровщина – у ТОП-5 областей за кількістю заяв на безкоштовну професійно-технічну освіту. Вступники подали заяви на навчання коштом регіонального й державного замовлення. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА. 

«Вступна кампанія у виші добігає кінця, натомість прийом документів до закладів професійно-технічної освіти переходить в активну фазу. Попит на профтех пояснюється просто. Тут більше місць для безкоштовного навчання, також можна отримати затребувану на ринку праці професію за порівняно короткий термін», – наголосили в департаменті. 

У Дніпропетровській області навчатися за кошти регіонального замовлення наразі виявили бажання більш ніж 3 тис випускників шкіл.

Понад півтисячі вступників подали заяви на  навчання коштом держзамовлення.

У 2019-му в Україні виділено більш ніж 123 тис місць, на яких вступники можуть безоплатно отримати професійну освіту. З них понад 109 тис – регіональне замовлення, 14 тис – державне.

Загалом навчатися у профтехах уже забажали понад 48 тис українських вступників. Це майже 40% від прогнозованої кількості. Основний «наплив» традиційно спостерігається в останній місяць літа. Зарахування фінішує у вересні.

Завантажуємо ще