Опубліковано
13 вересня 2022
року,
09:40
Вночі ворог 6 разів гатив по Нікопольському району
17146
Вночі російська окупаційна армія випробовувала обстрілами Нікопольський район. Гатила з «Градів», «Ураганів» та ствольної артилерії по Нікополю, Марганецькій та Червоногригорівській громадам. Загалом – 6 разів. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.

Через ворожі обстріли пошкоджено 16 багатоповерхових та приватних будинків, стадіон, 13 господарчих споруд, газогони. Інформація щодо руйнувань уточнюється.
Людей не зачепило.




Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво