Опубліковано
27 травня 2015
року,
11:35
Валентин Резніченко привітав рішення сесії Дніпропетровської обласної ради щодо визнання Росії країною-агресором
6320
Депутати Дніпропетровської обласної ради підтримали звернення Верховної ради України до міжнародних організацій та парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором, а ДНР та ЛНР - терористичними організаціями. «За» таке рішення проголосували 92 зі 103 депутатів.
«Можна словами засуджувати агресивні дії сусідньої країни, але засвідчити це документально спроможні лише справжні патріоти рідної землі. Мешканці регіону вже давно прийняли для себе це рішення і продемонстрували свою громадянську позицію самовідданою й жертовною допомогою переселенцям, солдатам і всім, хто постраждав від цієї війни. Cьогодні депутати Дніпропетровської обласної ради підтримали свої громади й офіційно заявили «Росія – країна-агресор». Вона розпалює ворожнечу всередині нашої країни. Через неї гинуть наші герої. Це рішення ще раз засвідчило, що Дніпропетровщина - центр патріотизму», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.
Він також нагадав, що більше року тому Дніпропетровська область першою в Україні засудила федералізацію, лозунги якої лунали на Сході України. У той час в регіоні об’єдналися справжні патріоти – люди, яким не байдужа доля рідної країни. У 2014 році в області вдалося зберегти мир та спокій. Дніпропетровщина однією з перших почала приймати переселенців. Наші земляки один за одним вступали до лав добровольців та вирушали боронити територіальну цілісність і незалежність України.
Сьогодні в області проживають близько 92 тисяч переселенців. За допомогою уряду Німеччини було збудовано п’ять транзитних містечок в Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі, Павлограді та Нікополі, які можуть прийняти на проживання більше 2 тисяч переселенців.
Дніпропетровщина взяла на себе основне навантаження з лікування поранених. За рік 15 медичних закладів Дніпропетровщини надали допомогу понад 5 тисячам поранених в зоні АТО.
Тисячі жителів області активно допомагають захисникам України - волонтери постачають солдатам у зону АТО продукти харчування, медикаменти, військову амуніцію тощо.
«Можна словами засуджувати агресивні дії сусідньої країни, але засвідчити це документально спроможні лише справжні патріоти рідної землі. Мешканці регіону вже давно прийняли для себе це рішення і продемонстрували свою громадянську позицію самовідданою й жертовною допомогою переселенцям, солдатам і всім, хто постраждав від цієї війни. Cьогодні депутати Дніпропетровської обласної ради підтримали свої громади й офіційно заявили «Росія – країна-агресор». Вона розпалює ворожнечу всередині нашої країни. Через неї гинуть наші герої. Це рішення ще раз засвідчило, що Дніпропетровщина - центр патріотизму», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.
Він також нагадав, що більше року тому Дніпропетровська область першою в Україні засудила федералізацію, лозунги якої лунали на Сході України. У той час в регіоні об’єдналися справжні патріоти – люди, яким не байдужа доля рідної країни. У 2014 році в області вдалося зберегти мир та спокій. Дніпропетровщина однією з перших почала приймати переселенців. Наші земляки один за одним вступали до лав добровольців та вирушали боронити територіальну цілісність і незалежність України.
Сьогодні в області проживають близько 92 тисяч переселенців. За допомогою уряду Німеччини було збудовано п’ять транзитних містечок в Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі, Павлограді та Нікополі, які можуть прийняти на проживання більше 2 тисяч переселенців.
Дніпропетровщина взяла на себе основне навантаження з лікування поранених. За рік 15 медичних закладів Дніпропетровщини надали допомогу понад 5 тисячам поранених в зоні АТО.
Тисячі жителів області активно допомагають захисникам України - волонтери постачають солдатам у зону АТО продукти харчування, медикаменти, військову амуніцію тощо.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво