Опубліковано
21 листопада 2017
року,
09:30
У Вільногірську осучаснюють міський парк – Валентин Резніченко
255
Замість старого занедбаного скверика – сучасний міський парк. Після реконструкції центр відпочинку Вільногірська стане його головною прикрасою. Містяни там справлятимуть свята та весілля, закохані призначатимуть побачення, літні люди – гратимуть у шахи, діти – розважатимуться на ігрових та спортивних майданчиках. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Відродження інфраструктури всіх населених пунктів Дніпропетровщини – завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком. Центр відпочинку мешканців Вільногірська – місцевий парк. Останню чверть сторіччя він був занедбаним. Нині його відроджують. Містяни матимуть сучасний парк, де зможуть приємно відпочивати та проводити час», – зазначив Валентин Резніченко.
Реконструкцію парку розпочали із заміни комунікацій та старого асфальтового покриття. Ремонтники вже проклали кабель і тепер встановлюють енергозберігаюче освітлення. А ще – укладають тротуарну плитку.
«Раніше у парку неможливо було гуляти – навколо суцільні ями. Нині – така гарна зручна плиточка», – поділилася пенсіонерка Лідія Глащукіна.
Зараз ремонтники монтують головну прикрасу парку – центральну арку.
У розпалі – облаштування двох тематичних зон – для молоді та пенсіонерів. Літні люди матимуть майданчики для настільних ігор та сцену із навісом для виступів. Наречені – фотографуватимуться на візерункових лавах та біля «дерева закоханих». Встановлять і тематичні альтанки.
«Після реконструкції матимемо парк європейського рівня, – зазначив міський голова Вільногірська Володимир Василенко. – Дякуємо голові обладміністрації Валентину Резніченку».
Осучаснений парк по-новому озеленять. Там посадять 4 тисячі кущів та майже сотню дерев – ялівця, туї, липи, горобини.
«Все колись старіє і потребує оновлення – і парк, і дерева. Ми матимемо чудове місце для відпочинку, – поділився місцевий мешканець Валерій Денисюк. – Добре, що про діяльність обласної влади ми дізнаємося завдяки таким ось реальним справам».
Наступного року реконструюють меморіальний комплекс та центральну площу, на якій установлять фонтан і велику сцену для міських свят. Для любителів спорту облаштують міні-футбольне поле, зону для ворк-аута та роллердром. Для малечі – алею казок та ігрові майданчики. Передбачать і лави для молодих матусь зі спеціальними навісами.
«Ми із сином дуже зраділи, коли дізналися про оновлення парку, особливо – про будівництво двох нових дитячих майданчиків», – розповіла мати 5-річного Павлика Ольга Салоха.
Загалом цьогоріч обласним коштом на Дніпропетровщині реконструюють п’ять міських парків.
У Вільногірську осучаснюють парк

Після реконструкції парк стане головною прикрасою міста

Зараз ремонтники укладають плитку..

..та встановлюють енергозберігаюче освітлення

Загалом установлять майже чотири десятки освітлювальних опор

Підрядники монтують сцену з навісом..

..та вхідну арку

Володимир Василенко: «Після реконструкції матимемо парк європейського рівня. Дякуємо голові обладміністрації Валентину Резніченку»

Проектувальники передбачили створення у парку декількох тематичних зон –..

..для літніх людей –..

..там установлять столи для настільних ігор,..

..для молоді –..

..зону облаштують «весільними» лавами..

..та «деревом закоханих»

Закохані там призначатимуть побачення,..

..наречені – влаштовуватимуть фотосесії

Парк облаштовують новими лавами..

..та озеленяють саджанцями кущів і дерев

«Все колись старіє і потребує оновлення – і парк, і дерева. Добре, що про діяльність обласної влади ми дізнаємося завдяки таким ось реальним справам», – Валерій Денисюк

Реконструкцію продовжать наступного року

Для спортсменів облаштують міні-футбольне поле та зону для ворк-аута,..

..для дітей – алею казок,..

..дитячі майданчики та роллердром

«Ми із сином дуже зраділи, коли дізналися про оновлення парку», – Ольга Салоха

Для молодих матусь установлять лави з навісами

Загалом цьогоріч обласним коштом на Дніпропетровщині реконструюють п’ять міських парків
«Відродження інфраструктури всіх населених пунктів Дніпропетровщини – завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенком. Центр відпочинку мешканців Вільногірська – місцевий парк. Останню чверть сторіччя він був занедбаним. Нині його відроджують. Містяни матимуть сучасний парк, де зможуть приємно відпочивати та проводити час», – зазначив Валентин Резніченко.
Реконструкцію парку розпочали із заміни комунікацій та старого асфальтового покриття. Ремонтники вже проклали кабель і тепер встановлюють енергозберігаюче освітлення. А ще – укладають тротуарну плитку.
«Раніше у парку неможливо було гуляти – навколо суцільні ями. Нині – така гарна зручна плиточка», – поділилася пенсіонерка Лідія Глащукіна.
Зараз ремонтники монтують головну прикрасу парку – центральну арку.
У розпалі – облаштування двох тематичних зон – для молоді та пенсіонерів. Літні люди матимуть майданчики для настільних ігор та сцену із навісом для виступів. Наречені – фотографуватимуться на візерункових лавах та біля «дерева закоханих». Встановлять і тематичні альтанки.
«Після реконструкції матимемо парк європейського рівня, – зазначив міський голова Вільногірська Володимир Василенко. – Дякуємо голові обладміністрації Валентину Резніченку».
Осучаснений парк по-новому озеленять. Там посадять 4 тисячі кущів та майже сотню дерев – ялівця, туї, липи, горобини.
«Все колись старіє і потребує оновлення – і парк, і дерева. Ми матимемо чудове місце для відпочинку, – поділився місцевий мешканець Валерій Денисюк. – Добре, що про діяльність обласної влади ми дізнаємося завдяки таким ось реальним справам».
Наступного року реконструюють меморіальний комплекс та центральну площу, на якій установлять фонтан і велику сцену для міських свят. Для любителів спорту облаштують міні-футбольне поле, зону для ворк-аута та роллердром. Для малечі – алею казок та ігрові майданчики. Передбачать і лави для молодих матусь зі спеціальними навісами.
«Ми із сином дуже зраділи, коли дізналися про оновлення парку, особливо – про будівництво двох нових дитячих майданчиків», – розповіла мати 5-річного Павлика Ольга Салоха.
Загалом цьогоріч обласним коштом на Дніпропетровщині реконструюють п’ять міських парків.
У Вільногірську осучаснюють парк

Після реконструкції парк стане головною прикрасою міста

Зараз ремонтники укладають плитку..

..та встановлюють енергозберігаюче освітлення

Загалом установлять майже чотири десятки освітлювальних опор

Підрядники монтують сцену з навісом..

..та вхідну арку

Володимир Василенко: «Після реконструкції матимемо парк європейського рівня. Дякуємо голові обладміністрації Валентину Резніченку»

Проектувальники передбачили створення у парку декількох тематичних зон –..

..для літніх людей –..

..там установлять столи для настільних ігор,..

..для молоді –..

..зону облаштують «весільними» лавами..

..та «деревом закоханих»

Закохані там призначатимуть побачення,..

..наречені – влаштовуватимуть фотосесії

Парк облаштовують новими лавами..

..та озеленяють саджанцями кущів і дерев

«Все колись старіє і потребує оновлення – і парк, і дерева. Добре, що про діяльність обласної влади ми дізнаємося завдяки таким ось реальним справам», – Валерій Денисюк

Реконструкцію продовжать наступного року

Для спортсменів облаштують міні-футбольне поле та зону для ворк-аута,..

..для дітей – алею казок,..

..дитячі майданчики та роллердром

«Ми із сином дуже зраділи, коли дізналися про оновлення парку», – Ольга Салоха

Для молодих матусь установлять лави з навісами

Загалом цьогоріч обласним коштом на Дніпропетровщині реконструюють п’ять міських парків
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво