Опубліковано
04 червня 2015
року,
15:48
У тендерний комітет з закупки препаратів для хворих на гемофілію включили пацієнтів
6268
Протягом червня-липня 2015 року департамент охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації проводитиме тендер на закупку препаратів для хворих на гемофілію. Для того, щоб ця процедура була максимально прозорою, а також були враховані всі побажання пацієнтів, до неї долучили громадськість. Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.
Пацієнти, хворі на гемофілію, були стурбовані, що перемогу в тендері на закупку ліків для них може отримати вітчизняний препарат «Біоклон». За їх словами, він неякісний та викликає числені ускладнення. З цим питанням пацієнти звернулися до керівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.
«Ніякого лобі українського або іноземного препарату на Дніпропетровщині не буде. Будемо думати, як прописати умови, щоб у тендерних процедурах брали участь й вітчизняні, й іноземні компанії. Ми залучаємо до проведення тендерних процедур громадську організацію, яка буде це все контролювати - від підготовки тендерної документації до розкриття конверта з організаціями, які братимуть участь у тендерних процедурах. Тендер буде прозорий і контрольований», - зазначив Олег Кужман.
Він додав, що в області вже виділено 1 млн 600 тис грн на закупівлю препаратів для хворих на гемофілію.
«На сьогодні імпортні препарати є на 2 місяці. За цей час пройдуть тендерні процедури», - повідомила в.о. директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Олена Лугова.
Пацієнти, хворі на гемофілію, були стурбовані, що перемогу в тендері на закупку ліків для них може отримати вітчизняний препарат «Біоклон». За їх словами, він неякісний та викликає числені ускладнення. З цим питанням пацієнти звернулися до керівництва Дніпропетровської облдержадміністрації.
«Ніякого лобі українського або іноземного препарату на Дніпропетровщині не буде. Будемо думати, як прописати умови, щоб у тендерних процедурах брали участь й вітчизняні, й іноземні компанії. Ми залучаємо до проведення тендерних процедур громадську організацію, яка буде це все контролювати - від підготовки тендерної документації до розкриття конверта з організаціями, які братимуть участь у тендерних процедурах. Тендер буде прозорий і контрольований», - зазначив Олег Кужман.
Він додав, що в області вже виділено 1 млн 600 тис грн на закупівлю препаратів для хворих на гемофілію.
«На сьогодні імпортні препарати є на 2 місяці. За цей час пройдуть тендерні процедури», - повідомила в.о. директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Олена Лугова.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво