Новомосковський район очолив Михайло Вишневський. Новопризначеного керівника РДА громаді представив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Максим Скрипнік.
«Пріоритети Дніпропетровщини – розвиток інфраструктури та залучення інвестицій. Працюємо над осучасненням закладів освіти та медицини, наближаємо до людей адмінпослуги. Велике значення у цій роботі відіграють місцеві керівники. Від них очікуємо чесної та сумлінної роботи, послідовного підходу, свіжих ідей. Сподіваюся, саме такі якості проявить новий очільник Новомосковської РДА», – зазначив Максим Скрипнік.
Михайло Вишневський починав трудову діяльність черговим охорони та водієм. Працював спеціалістом з обліку штрафних санкцій і послуг логістики. Був заступником директора терцентру соціального обслуговування та керуючим справами виконкому Індустріальної районної ради Дніпра.
«Знаю, що Новомосковський район досить великий, з багатьма гострими проблемами. Обіцяю повну самовіддачу в роботі, вимогливість до себе та інших. Бути тим керівником, який не зрадить довіри людей», – сказав голова Новомосковської РДА Михайло Вишневський.
Нового голову Новомосковської РДА відібрали через програму LIFT. Це проєкт команди Президента України Володимира Зеленського, приєднатися до якого запрошували всіх бажаючих. Він дозволяє чесно та прозоро підбирати професіоналів з різних сфер для втілення змін в країні.