Опубліковано
03 вересня 2022
року,
12:58
У Дніпровському районі знешкодили небезпечний елемент ворожої ракети
17089
У Дніпровському районі піротехніки знищили елемент ворожої ракети. Мiсце падiння уламку обстежили. Iнших вибухонебезпечних предметів там не виявили. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
Нагадаємо, що вночі українські військові збили над областю 5 ворожих крилатих ракет. Уламки впали у Дніпровському районі. Серед них - небезпечна бойова частина боєприпасу, яка потребувала знешкодження.
Завантажуємо ще