У Дніпровському академічному театрі драми та комедії відремонтували дах. Такі роботи – вперше за 10 років. З обласного бюджету на відновлення ушкоджених ділянок покрівлі виділили 414 тис грн, повідомила начальниця управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Наталія Першина.
«Дніпровський академічний театр драми та комедії – один з найстаріших в області. Будівлю звели ще у 1907 році. Нині це пам’ятка національного значення, – розповіла начальниця управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА Наталія Першина. – На жаль, через постійний вплив сонця, вітру та опадів покрівля будівлі піддалася сильній корозії. Але за останні 10 років її жодного разу не ремонтували. Цьогоріч на відновлення закладу культури з обласного бюджету виділи 414 тис грн. Ремонт даху вже завершили – усі ушкоджені ділянки усунули».
Також у театрі планують провести фасадні роботи, встановити систему протипожежного захисту, замінити старий котел опалення та реконструювати санвузли.
Нині розробляють проєктну документацію.