Опубліковано
12 вересня 2016
року,
16:00
У Дніпрі вирішують, як зміниться Алея пам'яті біля Дніпропетровської ОДА (ФОТО)
3192
У Дніпрі оновлять Алею пам'яті загиблих героїв Революції Гідності та воїнів АТО. Проект з реконструкції на розсуд громадськості представила Всеукраїнська спілка воїнів АТО. Чергові обговорення пройшли у стінах облдержадміністрації.
«Ми ініціювали проект з реконструкції Алеї пам’яті біля Дніпропетровської облдержадміністрації. Для вшанування загиблих героїв Революції Гідності та воїнів АТО хотіли би виділити більше місця, встановити сучасні прозорі стелі з підсвічуванням. На них розмістити імена загиблих та чотири великі документальні фото у 3D форматі, – зазначив голова Всеукраїнської спілки воїнів АТО Іван Начовний. – Ми відкриті до пропозицій громадськості, хочемо зрозуміти, чи у правильному напрямку рухаємось».
За проектом на алеї розмістять антивандальні скляні панелі з іменами жителів області, які загинули за свободу і незалежність України.
«Якщо це Алея героїв, то усі повинні бачити їх обличчя. На стендах необхідно розмістити фото загиблих героїв Революції Гідності і воїнів АТО», – зазначила громадський діяч Людмила Кострюкова.
Підтримує активістку і волонтер Катерина Лєонова.
«До нинішньої Алеї з фото усі звикли. Родичі та просто перехожі приходять сюди, щоб заглянути в очі та у думках поспілкуватися з загиблими хлопцями, – каже вона. – Якщо встановити лише стели з іменами, то це буде місце для делегацій та посадовців».
Створити Алею з «душею» – головна задача Всеукраїнської спілки воїнів АТО та громадськості, наголошує волонтер Ніна Єлоєва.
Громадські активісти мають узагальнити свої пропозиції до 15 вересня. Наступні обговорення заплановані на цю дату. Місце зустрічі – Дніпропетровська ОДА.
Побачити проект майбутньої Алеї можна тут.
За проектом, такий вигляд матиме Алея після реконструкції.

Вид зверху.

Ми відкриті до пропозицій, - Іван Начовний.

Обговорення із громадськістю.

Пропозиції.

Наступна зустріч - вже цього тижня.
«Ми ініціювали проект з реконструкції Алеї пам’яті біля Дніпропетровської облдержадміністрації. Для вшанування загиблих героїв Революції Гідності та воїнів АТО хотіли би виділити більше місця, встановити сучасні прозорі стелі з підсвічуванням. На них розмістити імена загиблих та чотири великі документальні фото у 3D форматі, – зазначив голова Всеукраїнської спілки воїнів АТО Іван Начовний. – Ми відкриті до пропозицій громадськості, хочемо зрозуміти, чи у правильному напрямку рухаємось».
За проектом на алеї розмістять антивандальні скляні панелі з іменами жителів області, які загинули за свободу і незалежність України.
«Якщо це Алея героїв, то усі повинні бачити їх обличчя. На стендах необхідно розмістити фото загиблих героїв Революції Гідності і воїнів АТО», – зазначила громадський діяч Людмила Кострюкова.
Підтримує активістку і волонтер Катерина Лєонова.
«До нинішньої Алеї з фото усі звикли. Родичі та просто перехожі приходять сюди, щоб заглянути в очі та у думках поспілкуватися з загиблими хлопцями, – каже вона. – Якщо встановити лише стели з іменами, то це буде місце для делегацій та посадовців».
Створити Алею з «душею» – головна задача Всеукраїнської спілки воїнів АТО та громадськості, наголошує волонтер Ніна Єлоєва.
Громадські активісти мають узагальнити свої пропозиції до 15 вересня. Наступні обговорення заплановані на цю дату. Місце зустрічі – Дніпропетровська ОДА.
Побачити проект майбутньої Алеї можна тут.
За проектом, такий вигляд матиме Алея після реконструкції.

Вид зверху.

Ми відкриті до пропозицій, - Іван Начовний.

Обговорення із громадськістю.

Пропозиції.

Наступна зустріч - вже цього тижня.
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво