Опубліковано
26 серпня 2016
року,
15:00
У Дніпрі відкрили меморіальні дошки загиблим бійцям 42-го батальйону: як це було (ФОТО)
3302
У Дніпрі відкрили меморіальні дошки бійцям АТО, які віддали життя за незалежність Батьківщини. На двох пам’ятних знаках – імена 31 загиблого військового з 42-го батальйону. Щоб віддати Героям шану, біля Дніпропетровської ОДА зібралися рідні, друзі та побратими вояків. Вони несли квіти та портрети загиблих, згадували, якими «справжніми» ці хлопці були за життя, та не могли стримати сліз.
Поряд з пам’ятним знаком загиблим бійцям АТО біля Дніпропетровської ОДА вже зо два десятки меморіальних дошок.

Сьогодні відкрили ще дві.

На них – імена 31 бійця АТО. Це хлопці з 42-го батальйону, які загинули з 2014 по 2016 роки. 11 з них – в Іловайському котлі.

Вшанувати героїв прийшли десятки людей: рідні, друзі, побратими.

У повному складі прийшла родина Гурінових. Голова родини Олексій також служив в АТО в складі 42 батальйону.

«Для мене це була честь - служити в 42-му батальйоні. З цими людьми - в вогонь і воду. Ми один одного розуміли з півслова. Я не пам'ятаю, щоб хтось говорив «я не можу». Приймали виклик з гідністю, - згадує демобілізований Олексій Гурінов. - Я хочу, щоб про хлопців знали. Вони живі, доки ми про них пам'ятаємо».

Люди принесли фото своїх близьких.

Сергій Березка згадує кращого друга Іллю Пісьменного, який загинув під Іловайськом. Каже: Ілля був людиною з великої літери.
«Ми знали один одного з дитинства, він був справжнім другом. Світла, добра, весела, чуйна людина. Ніколи не кидав в біді, не скаржився, - поділився Сергій. - Коли дізналися, що Ілля загинув, не повірили. Десь там все одно є надія, що все не так».

Люди не могли стримати сліз.

Відкривали дошки разом.

Запалили лампадки.

Меморіальні дошки освятили.

До меморіальних дошок загиблим бійцям поклали квіти.

Захищаючи Батьківщину, з життя пішли гідні чоловіки, сини та батьки.

Бійці 42-го батальйону відстоювали незалежність України у найгарячіших точках АТО: Савур-Могила, Краматорськ, Іловайськ.

Хлопці віддали життя за щасливе майбутнє всієї України
Поряд з пам’ятним знаком загиблим бійцям АТО біля Дніпропетровської ОДА вже зо два десятки меморіальних дошок.

Сьогодні відкрили ще дві.

На них – імена 31 бійця АТО. Це хлопці з 42-го батальйону, які загинули з 2014 по 2016 роки. 11 з них – в Іловайському котлі.

Вшанувати героїв прийшли десятки людей: рідні, друзі, побратими.

У повному складі прийшла родина Гурінових. Голова родини Олексій також служив в АТО в складі 42 батальйону.

«Для мене це була честь - служити в 42-му батальйоні. З цими людьми - в вогонь і воду. Ми один одного розуміли з півслова. Я не пам'ятаю, щоб хтось говорив «я не можу». Приймали виклик з гідністю, - згадує демобілізований Олексій Гурінов. - Я хочу, щоб про хлопців знали. Вони живі, доки ми про них пам'ятаємо».

Люди принесли фото своїх близьких.

Сергій Березка згадує кращого друга Іллю Пісьменного, який загинув під Іловайськом. Каже: Ілля був людиною з великої літери.
«Ми знали один одного з дитинства, він був справжнім другом. Світла, добра, весела, чуйна людина. Ніколи не кидав в біді, не скаржився, - поділився Сергій. - Коли дізналися, що Ілля загинув, не повірили. Десь там все одно є надія, що все не так».

Люди не могли стримати сліз.

Відкривали дошки разом.

Запалили лампадки.

Меморіальні дошки освятили.

До меморіальних дошок загиблим бійцям поклали квіти.

Захищаючи Батьківщину, з життя пішли гідні чоловіки, сини та батьки.

Бійці 42-го батальйону відстоювали незалежність України у найгарячіших точках АТО: Савур-Могила, Краматорськ, Іловайськ.

Хлопці віддали життя за щасливе майбутнє всієї України
Завантажуємо ще
Новини
Пункти незламності
Евакуація
Медіацентр
EUКраїна
Міжнародне співробітництво